„Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego „B” przy ul. Onyksowej w Koninie, z wbudowanymi garażami, infrastrukturą techniczną, układem drogowym i miejscami postojowymi”
MIEJSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00017830
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00017830/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-09 11:23
- Lokalizacja
- Konin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f2b69805-be40-49e4-b8ac-8ac4d7646d06
- Identyfikator
- 6652430505
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00017830 z dnia 2025-01-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego „B” przy ul. Onyksowej w Koninie, z wbudowanymi garażami, infrastrukturą techniczną, układem drogowym i miejscami postojowymi”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311093742
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 21
1.5.2.) Miejscowość: Konin
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-500
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 63 245 75 41
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mtbs.konin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.konin.pl/mtbs/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mtbs-konin.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego „B” przy ul. Onyksowej w Koninie, z wbudowanymi garażami, infrastrukturą techniczną, układem drogowym i miejscami postojowymi”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2b69805-be40-49e4-b8ac-8ac4d7646d06
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00017830
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00527753
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/MTBS/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 14105927,48 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1.1. Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku wielorodzinnego „B”, z wbudowanymi
w kondygnację piwniczną garażami, infrastrukturą techniczną, układem drogowym
i zewnętrznymi miejscami postojowymi. Inwestycja zlokalizowana będzie w Koninie, pomiędzy ulicami: Szpitalną, Jaspisową i Józefa Piłsudskiego. Budynek „B” będzie drugim budynkiem na nowym kwartale osiedla. Będzie miał dwie klatki schodowe, 40 mieszkań i 8 garaży oraz komórki lokatorskie, wózkownie i pomieszczenia techniczne. Budynek będzie całkowicie dostępny dla osób niepełnosprawnych (w każdej klatce schodowej winda osobowo-towarowa przystosowana do obsługi przez osoby niewidome i poruszające się na wózkach). Teren zewnętrzny jest zaprojektowany jako obszar otwarty, dostępny bez barier architektonicznych. Wjazd od ulicy Józefa Piłsudskiego, przez ulicę Jaspisową. Całość zadania inwestycyjnego realizowana będzie w jednym etapie. Budynek dwuklatkowy, czteropiętrowy, całkowicie podpiwniczony o dachu płaskim. W piwnicach oprócz ośmiu boksów garażowych znajdą się dwie wózkownie, węzeł cieplny, pom. wodomierzowe i hydrofornia. Komórki lokatorskie są zlokalizowane w piwnicach (32 szt.) oraz (8 szt.) na półpiętrach klatek schodowych.
Mieszkania dwu i trzypokojowe o zróżnicowanym metrażu i rozkładzie (w tym pięć przystosowanych w zakresie szerokości oraz wymiarów łazienki dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich), wyposażone w balkon lub loggię. Wentylację mechaniczną zapewnia system kanałów i wentylatory dachowe.
Na terenie zewnętrznym znajdują się miejsca postojowe, chodniki, ławki, kosze parkowe i plac zabaw dla dzieci oraz wiata na rowery. Miejsce czasowego gromadzenia segregowanych odpadów stałych zaplanowano w formie trzech podziemnych silosów umożliwiających gromadzenie odpadów w pięciu frakcjach. Podziemny zbiornik retencjonujący wodę opadową z dachu budynku oraz system podlewania automatycznego. Instalacja fotowoltaiczna na dachu budynku.
Powierzchnia użytkowa mieszkań - 1 794,00 m²
Powierzchnia zabudowy - 590,10 m²
Powierzchnia użytkowa całkowita - 2 444,37 m²
Kubatura - 11 839,76 m³
Wysokość - 17,31 m
Ilość kondygnacji nadziemnych - 5
Ilość kondygnacji podziemnych - 1
Liczba mieszkań - 40
Ilość klatek schodowych - 2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45211000-9 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14822650,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17819445,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14822650,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DEMOCO POLAND SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7841002219
7.3.3) Ulica: Sowia 6/1
7.3.4) Miejscowość: Tarnowo Podgórne
7.3.5) Kod pocztowy: 62-080
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14822650,46 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-04-30| 2025-01-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |