„Remont systemu pompowego w deszczowni szkółki leśnej w miejscowości Sosny, gmina Witnica, Leśnictwo Białcz, oddział 535.”
NADLEŚNICTWO BOGDANIEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00404934
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00404934/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-21 14:48
- Lokalizacja
- Bogdaniec, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6194f12a-42dd-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5990004872
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00404934 z dnia 2022-10-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont systemu pompowego w deszczowni szkółki leśnej w miejscowości Sosny, gmina Witnica, Leśnictwo Białcz, oddział 535.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO BOGDANIEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539031
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Leśna 17
1.5.2.) Miejscowość: Bogdaniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-450
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bogdaniec@szczecin.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bogdaniec.szczecin.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/nadlesnictwo_bogdaniec1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont systemu pompowego w deszczowni szkółki leśnej w miejscowości Sosny, gmina Witnica, Leśnictwo Białcz, oddział 535.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6194f12a-42dd-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00404934
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00198687/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remont systemu pompowego w deszczowni szkółki leśnej w miejscowości Sosny, gmina Witnica, Leśnictwo Białcz, oddział 535.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00373323/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 221322,92 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót remontowych systemu pompowego w deszczowni szkółki leśnej w miejscowości Sosny, Leśnictwo Białcz, Oddział 535.
Zakres rzeczowy robot objętych zamówieniem:
• demontaż istniejących pomp i zestawu filtrów dyskowych,
• -zainstalowanie nowego układu pompowego pomiędzy istniejącymi kolektorami ze stali kwasoodpornej,
• zainstalowanie nowego układu filtrującego złożonego z dwóch filtrów żwirowych z osprzętem do automatycznego płukania,
• wymiana rurociągu odprowadzającego wody popłuczne,
• montaż zaworu czerpalnego z przyłączem do węża na zewnętrznej ścianie budynku pompowni,
• wymiana trzech istniejących sterowników na komputer sterujący,
• podłączenie i uruchomienie pompowni,
• montaż rozdzielnicy głównej budynku pompowni
• wymiana zewnętrznej linii kablowej zasilającej,
• instalacja gniazd wtykowych,
• zasilanie i sterowanie urządzeniami technologicznymi,
• instalacja oświetlenia podstawowego,
• instalacja połączeń wyrównawczych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3) w zw. z art. 266 PZP.Zgodnie z art. 255 pkt 3) PZP Zamawiający unieważnienia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 293970,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-10-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |