„Budowa budynku wielorodzinnego trzyklatkowego na os. Południe w Grajewie.”

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Grajewie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00405204
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00405204/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-23 12:32
Lokalizacja
Grajewo, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-27e97a4c-180c-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
7191387142
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnegoRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00405204 z dnia 2022-10-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa budynku wielorodzinnego trzyklatkowego na os. Południe w Grajewie.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Grajewie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450711988

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Konstytucji 3 Maja 27

1.5.2.) Miejscowość: Grajewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 19-200

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@tbs.grajewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tbs.grajewo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-27e97a4c-180c-11ed-b950-8227d40187e8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Towarzystwo Budownictwa Społecznego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa budynku wielorodzinnego trzyklatkowego na os. Południe w Grajewie.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-27e97a4c-180c-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00405204

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00299100/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 „Budowa budynku wielorodzinnego trzyklatkowego na os. Południe w Grajewie.”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00299480/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TBS/I/35/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 6310717,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie robót budowlano – montażowych wraz z zagospodarowaniem terenu w Grajewie.
2. Jeżeli w dokumentacji projektowej, na rysunkach, zostały wskazane normy, aprobaty, specyfikacje, systemy i certyfikaty o których mowa w art. 99 ust. 5 Pzp, Zamawiający dopuszcza oferowanie rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zagwarantują one prawidłową realizację robót oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w wyżej wymienionych dokumentach.
3. Szczegółowy opis, zakres zamówienia znajduje się w Dokumentacji technicznej – Załącznik nr 5 i Załącznik nr 1a do SWZ, na którą składają się opis przedmiotu zamówienia i dokumentacja projektowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą
Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie może
zwiększyć tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.
2022-10-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane