Zakup i dostawa komputerów przenośnych z systemem operacyjnym oraz torbą, w ramach projektu pn. „WŁOCŁAWEK –MIASTO NOWYCH MOŻLIWOŚCI. Tutaj mieszkam, pracuję, inwestuję i tu wypoczywam”.

Gmina Miasto Włocławek - Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie we Włocławku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00405578
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-10-24 09:42
Lokalizacja
Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8881963351
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Komputery przenośneSystemy operacyjneTorby na komputery przenośneAkcesoria komputerowe

Wykonawcy

3 przyznane

CPU ZETO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJelenia Góra, PL
61 465,56 PLN
CPU ZETO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJelenia Góra, PL
61 465,56 PLN
'NICAT COM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
51 906 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.