Dostosowanie Szpitala Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim w celu zwiększenia liczby łóżek COVID-19

Zespół Opieki Zdrowotnej w Lidzbarku Warmińskim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00405847
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00405847/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-24 10:44
Lokalizacja
Lidzbark Warmiński, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-965d782e-2925-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
7431641641
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty izolacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane w zakresie specjalnych budynków medycznych

Wykonawcy

1 przyznane

BUDOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOrneta, PL · lot 0
1 247 702,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00405847 z dnia 2022-10-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie Szpitala Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim w celu zwiększenia liczby łóżek COVID-19

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej w Lidzbarku Warmińskim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308459

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 37

1.5.2.) Miejscowość: Lidzbark Warmiński

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-100

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zozlw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zozlw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.zozlw.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostosowanie Szpitala Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim w celu zwiększenia liczby łóżek COVID-19

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-965d782e-2925-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00405847

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00092662/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Dostosowanie Szpitala Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim w celu zwiekszenia łóżek Covid-19

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00327940/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZOZ.V.260-101/ZP/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach postępowania pn. „Dostosowanie Szpitala Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim w celu zwiększenia liczby łóżek Covid-19” w zakresie wykonania kompleksowych prac budowlanych, sanitarnych i elektrycznych mających na celu adaptację nieużytkowanych pomieszczeń przyziemia (niskiego parteru) Szpitala na gabinety poradni specjalistycznych i pomieszczenia pomocnicze dla personelu zatrudnionego w szpitalu oraz na wykonaniu śluzy szatniowo-umywalkowej i innych prac remontowych przy nowo tworzonym odcinku pielęgniarskim dla zapewnienia prawidłowej, zgodnej z zasadami epidemiologii pracy personelu medycznego przy udzielaniu świadczeń medycznych pacjentom zakażonym Sars-CoV-2.
Szczegółowy zakres prac do wykonania obejmuje: załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), załącznik nr 2 do SWZ - dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót oraz załącznik nr 3 do SWZ - projekt umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45215120-4 - Roboty budowlane w zakresie specjalnych budynków medycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1040137,08 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1247702,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1247702,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDOM Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 368930700

7.3.4) Miejscowość: Orneta

7.3.5) Kod pocztowy: 11-130

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1247702,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-27
2022-10-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane