Budowa dwóch zbiorników retencyjnych wraz z zabudową regulatora przepływu oraz budowa retencji kanałowej na istniejącej infrastrukturze kanalizacji deszczowej ul. Nad Drwiną 10 w Krakowie
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00405931
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00405931/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-24 11:03
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c6bb44ef-2772-11ed-9071-8637ea33a6f9
- Identyfikator
- 6760058847
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00405931 z dnia 2022-10-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dwóch zbiorników retencyjnych wraz z zabudową regulatora przepływu oraz budowa retencji kanałowej na istniejącej infrastrukturze kanalizacji deszczowej ul. Nad Drwiną 10 w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350239017
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kordylewskiego 11
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-542
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@marr.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.marr.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://marr.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
rozwój regionalny
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa dwóch zbiorników retencyjnych wraz z zabudową regulatora przepływu oraz budowa retencji kanałowej na istniejącej infrastrukturze kanalizacji deszczowej ul. Nad Drwiną 10 w Krakowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c6bb44ef-2772-11ed-9071-8637ea33a6f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00405931
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00323644/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/14/22/DIZN
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja prac polegających na budowie dwóch zbiorników retencyjnych wraz z zabudową regulatora przepływu dla zlewni nr 1 na dz. nr 474/7 obr. 105 Podgórze ul. Nad Drwiną 10 w Krakowie, zgodnie z decyzją Prezydenta Miasta Krakowa zatwierdzającą projekt zagospodarowania działki oraz projekt architektoniczno-budowlany i udzielającą pozwolenia na wykonanie robót budowlanych. Przedmiot zamówienia obejmuje również budowę retencji kanałowej na istniejącej infrastrukturze kanalizacji deszczowej dla zlewni nr 2 i 3 na dz. nr 474/7 obr. 105 Podgórze ul. Nad Drwiną 10 w Krakowie zgodnie z posiadaną przez Zamawiającego dokumentacją projektową.
Prace budowlane należy wykonać pod nadzorem osoby uprawnionej i zgodnie z przepisami bhp.
Zamawiający wymaga od Wykonawcy udzielenia gwarancji na użyte materiały oraz wykonane roboty budowlane, stanowiące przedmiot niniejszego zamówienia na okres 24 miesiące, licząc od dnia następującego po dniu faktycznego podpisania protokołu odbioru końcowego prac objętych przedmiotem Umowy zawierającego klauzulę: „odbiera się bez zastrzeżeń” lub od daty potwierdzenia usunięcia wad w razie ich stwierdzenia przy odbiorze końcowym przedmiotu Umowy, a w przypadku częściowego odstąpienia przez Zamawiającego od Umowy od daty odbioru w tej części przedmiotu Umowy przez Zamawiającego.2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ – opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) wraz z załącznikami
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu
45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45262210-6 - Fundamentowanie
45262300-4 - Betonowanie
45262310-7 - Zbrojenie
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45262320-0 - Wyrównywanie
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów
45231113-0 - Poziomowanie rurociągów
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45232411-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej
45232420-2 - Roboty w zakresie ścieków
45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1478287,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1478287,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1478287,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STAVCON Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 366812786
7.3.4) Miejscowość: Klęczany
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 147828780 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
| 2022-10-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |