„Sukcesywne przygotowanie jednego posiłku dziennie (obiadu) dla dzieci oddziałów szkolnych wraz dostawą od stycznia do grudnia 2024 r.”
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Kazimierza Wielkiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00018067
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00018067/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-09 11:43
- Lokalizacja
- Jaworzno, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4a7af2dc-94ef-11ee-ba3b-4e891c384685
- Identyfikator
- 6322018003
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi przygotowywania posiłkówUsługi dostarczania posiłków
Wykonawcy
1 przyznane
IWONA SZELĄGIEWICZSosnowiec, PL · lot 0
171 296,3 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00018067 z dnia 2025-01-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Sukcesywne przygotowanie jednego posiłku dziennie (obiadu) dla dzieci oddziałów szkolnych wraz dostawą od stycznia do grudnia 2024 r.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 21 im. Kazimierza Wielkiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368052807
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zwycięstwa 30
1.5.2.) Miejscowość: Jaworzno
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-600
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 7629333
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp21@jaworzno.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp21.jaworzno.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4a7af2dc-94ef-11ee-ba3b-4e891c3846851.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Sukcesywne przygotowanie jednego posiłku dziennie (obiadu) dla dzieci oddziałów szkolnych wraz dostawą od stycznia do grudnia 2024 r.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4a7af2dc-94ef-11ee-ba3b-4e891c384685
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00018067
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00537862/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 „Sukcesywne przygotowanie jednego posiłku dziennie (obiadu) dla dzieci oddziałów szkolnych wraz dostawą od stycznia do grudnia 2024 r.”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00538045
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP21.323/1/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 171296,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przygotowanie i dostawa obiadów
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11,56 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowe "IWONA"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6442363524
7.3.3) Ulica: Jedności 13
7.3.4) Miejscowość: Sosnowiec
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 171296,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-01-02 do 2024-12-31| 2025-01-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |