Naprawa szczelności pokrycia elewacji podwyższonego dachu na Hali Widowiskowo sportowej "Netto Arena" w Szczecinie.

ŻEGLUGA SZCZECIŃSKA TURYSTYKA WYDARZENIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00406250
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00406250/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-24 12:20
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-acc6c17b-44a6-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
8510207224
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00406250 z dnia 2022-10-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa szczelności pokrycia elewacji podwyższonego dachu na Hali Widowiskowo sportowej "Netto Arena" w Szczecinie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ŻEGLUGA SZCZECIŃSKA TURYSTYKA WYDARZENIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145052

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Apolinarego Wendy 8

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-655

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zstw.szczecin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zstw.szczecin.pl/pl/home

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zstw_szczecin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka prawa handlowego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Naprawa szczelności pokrycia elewacji podwyższonego dachu na Hali Widowiskowo sportowej "Netto Arena" w Szczecinie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-acc6c17b-44a6-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00406250

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00379159/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZ.26-22/12

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje prace zgodnie z "Projektem Technicznym Remontu Pokrycia Elewacji Podwyższonego Dachu, Polegającym na Naprawie Szczelności na HWS Netto Arena w Szczecinie" autorstwa mgr. inż arch. Julii Żylińskiej Jeżyny, obejmuje uszczelnienie elewacji północno-wschodniej i południowo -zachodniej podwyższenia dachu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu na naprawę szczelności pokrycia elewacji podwyższonego dachu na Hali Widowiskowo sportowej "Netto Arena" w Szczecinie ogłoszonego w BZP pod nr. 2022/BZP 00379159/01 z dnia 2022-10-05 wpłynęła jedna oferta:
1) GARDA METAL WORKS POLSKA Sp. z o.o., ul. Miedziana 16B, 59-100 Polkowice, NIP 5020119310 - 1 967 987,70 zł
Przed otwarciem ofert, Zamawiający działając na podstawie art. 222 ust 4 Pzp, zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informacje o maksymalnej kwocie jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia: 440 000 zł brutto.
Nr. ZZ.26-22/12-3-ŁN Strona 2 z 2
Wobec tego, że cena jedynej oferty złożonej w niniejszym postępowaniu przewyższa kwoty, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający unieważnił niniejsze postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1967987,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1967987,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-10-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane