„Przebudowa dróg powiatowych na terenie gmin: Stara Błotnica, Stromiec, Promna, Białobrzegi, i Wyśmierzyce”
Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Białobrzegach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00406293
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00406293/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-24 12:26
- Lokalizacja
- Białobrzegi, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-590c5292-3006-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 7981328300
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00406293 z dnia 2022-10-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa dróg powiatowych na terenie gmin: Stara Błotnica, Stromiec, Promna, Białobrzegi, i Wyśmierzyce”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Białobrzegach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670230824
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościelna 109
1.5.2.) Miejscowość: Białobrzegi
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-800
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 613 23 38
1.5.8.) Numer faksu: 48 613 23 38
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzdpbialobrzegi@post.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzdpbialobrzegi.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzdpbialobrzegi.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa dróg powiatowych na terenie gmin: Stara Błotnica, Stromiec, Promna, Białobrzegi, i Wyśmierzyce”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-590c5292-3006-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00406293
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00036208/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 „Przebudowa dróg powiatowych na terenie gmin: Stara Błotnica, Stromiec, Promna, Białobrzegi, i Wyśmierzyce”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00340496/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZDP.271.15.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
a) Zadanie nr 1 - „Przebudowa drogi powiatowej nr 3510W Kaszów – Bród w miejscowości Łępin na odcinku 690 m”
Wykonanie przebudowy drogi powiatowej na odcinku 0,690 km, karczowanie krzaków 800 m2, ścinanie drzew 2 szt., rozbiórka konstrukcji jezdni łącznie 231,00m2, rozbiórka przepustów 149,00 m, budowa sieci telekomunikacyjnych 16,00m, wykonanie koryta pod konstrukcję drogi łącznie 516,00m2, wykonanie koryta pod konstrukcję zjazdów łącznie 792,00m2, wykonanie koryta pod konstrukcję chodnika 859,00m2, wykonanie koryta pod zatokę postojową 190,00 m2, wykonanie nasypów 81,00m3, wykonanie kan. deszczowej łącznie 50,00m,ustawienie studzienek ściekowych 4 kpl., wykonanie studni rewizyjnych 3 szt., wykonanie drenażu 27,00m, wykonanie warstwy odsączającej z piasku 2104,00 m2, łącznie wykonanie podbudowy z kruszywa 0/31,5mm o gr. 10, 15 i 25cm łącznie 2023,00m2, wykonanie warstwy wyrównawczej o śr. gr. 2cm z betonu asfaltowego156,00 ton, wykonanie warstwy wiążącej o gr. 6cm z betonu asfaltowego łącznie 478,00m2, wykonanie warstwy ścieralnej o gr. 3cm z betonu asfaltowego łącznie 3795,00 m2, wykonanie nawierzchni z betonowych płyt ażurowych 153,00 m2, umocnienie skarp i dna rowu płytami ażurowymi i elementami korytkowymi łącznie 5,00m2, wykonanie przepustów pod zjazdami z rur PVC o średnicy 40cm 30szt/228,00m, ustawienie przyczółków do przepustów o średnicy 40cm 60,00szt, wykonanie rowu krytego z rur o śr. 50 cm z 2 przyczółkami bet.- 123,00m wykonanie poboczy z kruszywa 0/31,5mm o szer. 0,75m 791,00m2, oczyszczenie rowów 1192,00m, wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego łącznie 12,10m2, ustawienie oznakowania pionowego 7 słupków/9 tablic, ustawienie barier U-12a 6,00m, ustawienie barier U-14a 12,00m, ustawienie krawężników 15x30cm na ławie z bet. C12/15 750,00m, wykonanie chodników z kostki brukowej kolorowej gr. 6cm 859,00m2, ustawienie obrzeży 8x30cm 659,00m, wykonanie zjazdów z kostki brukowej o gr. 8cm 483,00m2, wykonanie zjazdów z kruszywa łamanego 309,00m2,przestawienie wiaty przystankowej 1,00kpl.
b) Zadanie nr 2 - „Przebudowa drogi powiatowej nr 1128 Stromiec – Podlesie Duże – Dobieszyn na odcinku Stromiec – Ksawerów Nowy od km 2+160 do km 3+300 – ETAP I”
Wykonanie przebudowy drogi powiatowej na odcinku 1,140 km, karczowanie krzaków 200,00m2, rozbiórka konstrukcji jezdni łącznie 179,00m2, rozbiórka przepustów 59,00m, rozbiórka znaków ze słupkami 6słupków/8 tarcz, wykonanie linii kablowej ze studzienkami 24,00m/3szt., wykonanie koryta pod konstrukcję jezdni 20/40cm łącznie 7575,00m2, wykonanie koryta pod konstrukcję zjazdów gr 20cm 6811,00m2, wykonanie koryta pod konstrukcję jezdni, zjazdów łącznie 1323,00m2, wykonanie nasypów 30,00m3, wykonanie przepustów pod koroną drogi z rur PEHD o średnicy 100cm wraz z przyczółkami 2szt./20,00m, wykonanie przepustów pod koroną drogi z rur PEHD o średnicy 120cm wraz z przyczółkami 2szt./20,00m, wykonanie przepustów pod koroną drogi z rur PEHD o średnicy 40cm wraz z przyczółkami 2szt./18,00m, wykonanie warstwy odsączającej z piasku gr. 10cm łącznie 695,00m2, wykonanie podbudowy z kruszywa 0/31,5mm o gr. 20 i 25cm łącznie 695,00m2, wykonanie warstwy ścieralnej z BA o gr. 3cm 50004,00m2, wykonanie warstwy ścieralnej z BA o gr. 3cm 5867,00m2, wykonanie warstwy wiążącej z BA o gr. 4cm i 6cm 684,00m2, wykonanie warstwy wyrównawczej z BA w ilości 75kg/m2 383,00t., frezowanie nawierzchni bitumicznych na gr. do 3cm 110,00m2, umocnienie skarp kamieniem polnym 24,00m2, wykonanie przepustów pod zjazdami z rur PVC o średnicy 40cm 34szt/252,00m, ustawienie przyczółków do przepustów o średnicy 40cm 68,00szt, wykonanie poboczy z kruszywa 0/31,5mm o szer. 1,00m 2280,00m2, oczyszczenie rowów 1700,00m, ustawienie oznakowania pionowego 15 słupków/31 tablic, ustawienie barier U-14a 48,00m, montaż progów zwalniających płytowych 4,0 szt., wykonanie zjazdów z kruszywa o gr. 15cm 628,00m2, przełożenie zjazdów z kostki brukowej o gr. 8cm 60,00m2,
c) Zadanie nr 3 - „Przebudowa drogi powiatowej nr 1104W Falęcice – Nowe Miasto nad Pilicą na odcinku Falęcice – Przybyszew od km 0+000 do km 2+715 – ETAP I”,
Wykonanie przebudowy drogi powiatowej na odcinku 2,715, karczowanie drzew o średnicy 10-15cm 8,00szt karczowanie krzaków 1360,00m2, rozbiórka konstrukcji jezdni, chodników i zjazdów łącznie 3043,00m2, rozbiórka krawężników wraz z ławą bet. i obrzeży łącznie 2072,00m, rozbiórka znaków ze słupkami 9 słupków/21tarcz, rozbiórka wiat przystankowych 3 szt., budowa kanalizacji kablowej ze studniami 20,00m/ 4 studnie, wykonanie koryta na głębokość 10cm - 30cm łącznie 8991,00m2, wykonanie nasypów 157,00m3, wykonanie kan. deszczowej o średnicy 160mm ze studzienkami 500mm 1 stud./44,00m, wykonanie sączków drenarskich 33,00m, wykonanie warstwy odsączającej z piasku gr. 10cm łącznie 7446,00m2, wykonanie podbudowy z kruszywa 0/31,5mm o gr. 25cm łącznie 1391,00m2, wykonanie podbudowy z kruszywa 0/31,5mm o gr. 10-25cm łącznie 7724,00m2, nawierzchnia z betonowych płyt ażurowych 109,00m2, wykonanie warstwy ścieralnej z BA o gr. 4cm 15577,00m2, wykonanie warstwy wiążącej z BA o gr. 4-6cm 1270,00m2, wykonanie warstwy wyrównawczej z BA w ilości 75kg/m2 1094,00t., frezowanie nawierzchni bitumicznych na gr. do 3cm 120,00m2, umocnienie skarp płytami ażurowymi 37,00m2, wykonanie przepustów pod zjazdami z rur PVC o średnicy 40cm 40szt/285,00m, wykonanie rowu krytego z rur PVC o średnicy 40cm 1szt/78,00m, ustawienie przyczółków do przepustów o średnicy 40cm80,00szt, wykonanie poboczy z kruszywa 0/31,5mm o szer. 1,00m 2715,00m2, oczyszczenie rowów 1259,00m, wykonanie muldy 1946,00m, wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego łącznie 640,50m2, ustawienie oznakowania pionowego 26 słupków/34 tablice, ustawienie krawężników 15x30cm na ławie z bet. C12/15 2784,00m, wykonanie chodników z kostki brukowej gr. 6cm łącznie 4320,00m2, ustawienie obrzeży 8x30cm 3099,00m, wykonanie zjazdów z kruszywa o gr. 15cm 1532,00m2, wykonanie zjazdów z kostki brukowej o gr. 8cm 2037,00m2, przebudowa (przełożenie) zjazdów z kostki betonowej 671,00m2, regulacje zasuw i studni 10,00szt., Zakup i montaż wiat przystankowych 3,00 kpl.
d) Zadanie nr 4 - „Przebudowa drogi powiatowej nr 1116W Białobrzegi – Radzanów w miejscowości Jasionna”,
Wykonanie przebudowy drogi powiatowej na odcinku 0,997km, karczowanie krzaków i przycinanie gałęzi łącznie 3988,00m2, rozbiórka konstrukcji jezdni i zjazdów łącznie 219,00m2, rozbiórka przepustów 80/100cm 8,00m, rozbiórka znaków ze słupkami 1słupek/3 tarcze, budowa kanalizacji teletechnicznej i studzienek 12,00m/2 stud., wykonanie koryta pod konstrukcję jezdni gr. 10-30cm 285,00m2, wykonanie przepustów pod koroną drogi z rur PEHD o średnicy 80cm wraz z przyczółkami 1szt./9,00m, wykonanie podbudowy z kruszywa 0/31,5mm o gr. 25cm łącznie 238,00m2, wykonanie warstwy ścieralnej z BA o gr. 3cm 5004,00m2, wykonanie warstwy wiążącej z BA o gr. 6cm 238,00m2, wykonanie warstwy wyrównawczej z BA w ilości 75kg/m2 346,00t., frezowanie nawierzchni bitumicznych na gr. do 3cm 612,00m2, wykonanie poboczy z kruszywa 0/31,5mm o szer. 1,00cm 1994,00m2, oczyszczenie rowów 60,00m, ustawienie oznakowania pionowego 11 słupków/16 tablic, ustawienie barier SP-04 24,00m, ustawienie progów zwalniających płytowych 2,00szt., wykonanie zjazdów z kruszywa o gr. 15cm 47,00m2,
e) Zadanie nr 5 - „Przebudowa drogi powiatowej nr 1137W ulicy Kościelnej w Wyśmierzycach”.
Wykonanie przebudowy drogi powiatowej na odcinku 0,292 km, rozbiórka konstrukcji jezdni, chodników i zjazdów łącznie 101,00m2, rozbiórka krawężników wraz z ławą bet. i obrzeży łącznie 52,00m, rozbiórka znaków /4 tarcze, wykonanie koryta pod konstrukcję nawierzchni gr. 20-30cm 101,00m2, wykonanie kan. deszczowej o średnicy 300/160mm ze studzienkami 500mm 6 stud./46,00m, wykonanie warstwy odsączającej z piasku gr. 10cm łącznie 101,00m2, wykonanie podbudowy z kruszywa 0/31,5mm o gr. 10-25cm łącznie 101,00m2, wykonanie warstwy ścieralnej z BA o gr. 3cm 1883,00m2, wykonanie warstwy wiążącej z BA o gr. 6cm 39,00m2, wykonanie warstwy wyrównawczej z BA w ilości 75kg/m2 138,00t., frezowanie nawierzchni bitumicznych na gr. do 3cm 369,00m2, oczyszczenie rowów przydrożnych 150,00m, wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego łącznie 46,20m2, ustawienie oznakowania pionowego 11słupków /20 tablic, ustawienie krawężników 15x30 na ławie bet. C12/15 48,00m, wykonanie chodników z kostki brukowej gr. 6cm 44,00m2, wykonanie zjazdów z kostki brukowej o gr. 8cm 18,00m2 ustawienie obrzeży 8x30cm 17,00m, wykonanie trawników 80,00m2, regulacja zaworów i studni 7,00 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7578802,44 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9831834,29 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7578802,44 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno – Drogowych w Grójcu Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 797 17 29 813
7.3.3) Ulica: Asfaltowa 2
7.3.4) Miejscowość: Jasieniec
7.3.5) Kod pocztowy: 05-604
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7578802 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
| 2022-10-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |