Roboty utrzymaniowe na terenie NW Głubczyce: część nr 1 Naprawa ubezpieczeń rzeki Morawy w km 0+000-1+700 w m. Kietrz część nr 2 Naprawa ubezpieczeń progu na rz. Opawie w km 52+802 w m. Boboluszki
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00406622
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00406622/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-24 13:29
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-16f0198c-1e0f-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowejPrzygotowanie terenu pod budowęKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty w zakresie naprawy betonu
Wykonawcy
1 przyznane
HENRYK SPIŻAKSidzina, PL · lot 0
414 829,8 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00406622 z dnia 2022-10-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty utrzymaniowe na terenie NW Głubczyce:
część nr 1 Naprawa ubezpieczeń rzeki Morawy w km 0+000-1+700 w m. Kietrz
część nr 2 Naprawa ubezpieczeń progu na rz. Opawie w km 52+802
w m. Boboluszki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: +48 327774994
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.rzgwgliwice@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wody.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.wody.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa Osoba Prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty utrzymaniowe na terenie NW Głubczyce:część nr 1 Naprawa ubezpieczeń rzeki Morawy w km 0+000-1+700 w m. Kietrz
część nr 2 Naprawa ubezpieczeń progu na rz. Opawie w km 52+802
w m. Boboluszki
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16f0198c-1e0f-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00406622
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00068742/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.253 Roboty utrzymaniowe na terenie NW Głubczyce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00308420/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GL.ROZ.2810.73.2022.DT
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 653322,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Naprawa ubezpieczeń rzeki Morawy w km 0+000-1+700 w m. KietrzRoboty (stawka VAT 23%) będą polegały na:
• Wykoszeniu porostów gęstych, twardych ze skarp;
• Hakowaniu dna;
• Umocnieniu brzegów rzeki za pomocą koszy siatkowo-kamiennych wg wskazań inwestora;
• Umocnieniu skarpy rzeki za pomocą materaca siatkowo-kamiennego wg wskazań inwestora;
• Wycince drzew stanowiących przeszkodę dla swobodnego spływu wód powodziowych;
• Uzupełnieniu ubytków w budowli regulacyjnej w km 0+500;
• Zabudowie wyrw w km 0+300, 1+450 oraz 1+650;
• Załadunku i wywozie nieczystości oraz pozostałości po hakowaniu;
• Pozyskaniu niezbędnych dokumentów oraz załatwieniu spraw związanych z uzyskaniem dostępu przez grunty osób trzecich do wskazanej lokalizacji rzeki w zakresie niezbędnym do wykonania zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45262330-3 - Roboty w zakresie naprawy betonu
4.5.5.) Wartość części: 302171,75 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Naprawa ubezpieczeń progu na rz. Opawie w km 52+802 w m. BoboluszkiRoboty (stawka VAT 23%) będą polegały na:
• Mechanicznej rozbiórce konstrukcji betonowych z czyszczeniem strumieniowo-ściernym elementów stalowych;
• Wierceniu otworów w żelbecie z kotwieniem prętów zbrojeniowych;
• Zbrojeniu prętami konstrukcji betonowych z wykonaniem i montażem siatki zbrojeniowej z prętów żebrowanych;
• Betonowaniu budowli betonowych i żelbetowych;
• Izolowaniu obiektów elastyczną powłoką cementowo-polimerową;
• Wykonaniu narzutu kamiennego, frakcja 250-500;
• Wykonaniu grodzy z worków typu Big-Bag;
• Rozbiórce bruków z kamienia naturalnego o grubości 30 cm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45262330-3 - Roboty w zakresie naprawy betonu
4.5.5.) Wartość części: 351150,57 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 414829,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 515574,44 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 414829,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe Budownictwo-Handel Henryk Spiżak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7531315119
7.3.4) Miejscowość: Skoroszyce
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41482980 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
| 2022-10-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |