Zakup i montaż elementów przystosowujących dźwigi osobowe do osób ze szczególnymi potrzebami w budynkach Oddziału ZUS w Kielcach przy ul. Piotrkowskiej 27 oraz ul. Kolberga 2a
ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W KIELCACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00406661
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00406661/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2022-10-24 13:36
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6b671acd-42e0-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 9591343617
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00406661 z dnia 2022-10-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup i montaż elementów przystosowujących dźwigi osobowe do osób
ze szczególnymi potrzebami w budynkach Oddziału ZUS w Kielcach przy
ul. Piotrkowskiej 27 oraz ul. Kolberga 2a
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W KIELCACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600467
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piotrkowska 27
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-510
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zap_kielce@zus.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/zus/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Ubezpieczenia społeczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i montaż elementów przystosowujących dźwigi osobowe do osóbze szczególnymi potrzebami w budynkach Oddziału ZUS w Kielcach przy
ul. Piotrkowskiej 27 oraz ul. Kolberga 2a
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b671acd-42e0-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00406661
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00245631/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.6 Zakup i montaż elementów przystosowujących dźwigi osobowe do osób ze szczególnymi potrzebami w budynkach Oddziału ZUS w Kielcach przy ul. Piotrkowska 27 i ul. Kolberga 2a
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00374160/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 150000/271/ZP-11/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 179826 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup i montaż elementów przystosowujących dźwigi osobowe do osób ze szczególnymi potrzebami w budynkach Oddziału ZUS w Kielcach przy ul. Piotrkowskiej 27 oraz ul. Kolberga 2a.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do Istotnych postanowień umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia nie złożono żadnej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-10-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |