Aktualizacja bazy EGIB w zakresie działek ewidencyjnych – doprowadzenie do zgodności części graficznej i opisowej. Zamówienia podzielone jest na 10 Części.
Powiat Piotrkowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00406984
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-24 14:39
- Lokalizacja
- Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7712305343
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi badań katastralnych
Wykonawcy
3 przyznane
Kancelaria Geodezyjna Grzegorz KwapiszPiotrków Trybunalski, PL
29 520 PLNGRZEGORZ KWAPISZPiotrków Trybunalski, PL
29 520 PLNGRZEGORZ KWAPISZPiotrków Trybunalski, PL
8400 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.