„Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Gminy Szaflary”
Gmina Szaflary
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00018211
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00018211/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-09 12:00
- Lokalizacja
- Szaflary, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5ee1ab20-5f71-4b1c-9707-5f425fc97331
- Identyfikator
- 7361198317
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00018211 z dnia 2025-01-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Gminy Szaflary”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szaflary
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892713
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zakopiańska 18
1.5.2.) Miejscowość: Szaflary
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-424
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: 018 261 23 14
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szaflary.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szaflary.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10248051.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Gminy Szaflary”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ee1ab20-5f71-4b1c-9707-5f425fc97331
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00018211
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00069076/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Gminy Szaflary
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00619329
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGGZ.271.1.23.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 279198,92 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego lekkiego dla jednostek organizacyjnych Gminy Szaflary.
Dostawa oleju opałowego w okresie realizacji zadania obejmie łącznie około 76.000 litrów.
Olej opałowy winien być dostarczony na własny koszt i ryzyko Wykonawcy, do kotłowni mieszczących się w:
Szkole Podstawowej w Maruszynie Dolnej w ilości około 13.000 litrów,
Szkole Podstawowej w Szaflarach w ilości około 35.000 litrów
Szkole Podstawowej w Zaskalu w ilości około 13.000 litrów,
Szkole Podstawowej w Borze w ilości około 6.000 litrów,
Gminnym Przedszkolu w Szaflarach w ilości około 6.000 litrów,
Ochotniczej Straży Pożarnej w Maruszynie w ilości około 3.000 litrów.
Dostawa oleju opałowego będzie realizowana sukcesywnie w trakcie trwania umowy, zgodnie ze zgłaszanym zapotrzebowaniem przez poszczególne jednostki, wobec czego rzeczywista ilość zamawianego w okresie realizacji zadania oleju opałowego przez poszczególne jednostki, będzie zależna od ich faktycznych potrzeb.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 287856,63 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 289784,73 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 287856,63 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EDEN Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352895198
7.3.3) Ulica: ul. Kolejowa 30H
7.3.4) Miejscowość: Czarny Dunajec
7.3.5) Kod pocztowy: 34-470
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 287856,63 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-01-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |