Przebudowa drogi dojazdowej do pól ul. Akacjowej w miejscowości Bartkowice oraz remont drogi gminnej dz nr ewid 1629 obręb Kłomnice i drogi gminnej ul. Sportowej w miejscowości Michałów Rudnicki

Gmina Kłomnice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00407454
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00407454/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-25 08:07
Lokalizacja
Kłomnice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-99b50709-2de2-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
9492138802
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie budowy drógOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty w zakresie różnych nawierzchniInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

HUCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWABoronów, PL · lot 0
373 368,68 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00407454 z dnia 2022-10-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do pól ul. Akacjowej w miejscowości Bartkowice oraz remont drogi gminnej dz nr ewid 1629 obręb Kłomnice i drogi gminnej ul. Sportowej w miejscowości Michałów Rudnicki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kłomnice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151397983

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Strażacka 20

1.5.2.) Miejscowość: Kłomnice

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-270

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu: 34/3281-122

1.5.8.) Numer faksu: 34/3281121

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: astepien@klomnice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.klomnice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/klomnice/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi dojazdowej do pól ul. Akacjowej w miejscowości Bartkowice oraz remont drogi gminnej dz nr ewid 1629 obręb Kłomnice i drogi gminnej ul. Sportowej w miejscowości Michałów Rudnicki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-99b50709-2de2-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00407454

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027715/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Pzebudowa drogi dojazdowej do pól ul. Akacjowej w miejscowości Bartkowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00336084/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZI-IZ.271.8.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 209270,27 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Przebudowa drogi dojazdowej do pól ul. Akacjowej
w miejscowości Bartkowice oraz remont odcinków dróg: drogi gminnej publicznej
nr 598015S - dz nr ewid 1629 obręb Kłomnice i drogi gminnej ul. Sportowej (nr 598079S) w miejscowości Michałów Rudnicki.”

2. Zakres robót obejmuje w szczególności:
a) Przebudowa drogi dojazdowej do pól ul. Akacjowej w miejscowości Bartkowice
• wykonanie jezdni o szerokości 4 mb z nawierzchni bitumicznej gr 5 cm na długości 372,42 mb.
• podbudowa zasadnicza – kruszywo C90/3 stabilizowane mechanicznie o uziarnieniu 0/31,5mm – 20 cm
b) remont odcinka drogi gminnej publicznej nr 598 015S – dz. nr ewid. 1629, obręb Kłomnice
• wykonanie jezdni o szerokości 4,00 mb z nawierzchni bitumicznej gr 4,00 cm na długości 100,00 mb.
c) remont odcinka drogi: ul. Sportowej (droga gminna nr 598079S) w miejscowości Michałów Rudnicki.
• wykonanie jezdni o szerokości 3,50 mb z nawierzchni bitumicznej gr 4,00 cm na długości 150,00 mb.

3. Szczegółowy opis elementów przedmiotu zamówienia wymienionych w punkcie
2 stanowią załączniki:
a) dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna, przedmiar robót - załącznik nr 2 do SWZ,
b) projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 9 do SWZ.
Uwaga!
Uwzględnienie przedmiaru robót w dokumentacji, służącej do opisu przedmiotu zamówienia za które wykonawcy będzie przysługiwało wynagrodzenie ryczałtowe ma wyłącznie charakter pomocniczy dla wykonawcy. Udostepnienie przez zamawiającego przedmiaru robót nie zwalnia wykonawcy od obowiązku skalkulowania ceny oferty w oparciu o projekt oraz specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 373368,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 417150,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 373368,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hucz Sp.zo.o Sp.K

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751885237

7.3.3) Ulica: Częstochowska

7.3.4) Miejscowość: Boronów

7.3.5) Kod pocztowy: 42-283

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 37336868 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-10-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-10-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane