Roboty remontowe dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Lutowiska w 2022 roku. ZG.270.1.19.2022

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00407622
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00407622/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-25 08:58
Lokalizacja
Lutowiska, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6d808323-427c-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
6890001308
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowychRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

2 przyznane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00407622 z dnia 2022-10-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty remontowe dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Lutowiska w 2022 roku. ZG.270.1.19.2022

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe

1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Lutowiska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370014521

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lutowiska 4

1.5.2.) Miejscowość: Lutowiska

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-713

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 13 461 01 68

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lutowiska@krosno.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.lutowiska.krosno.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_lutowiska

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty remontowe dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Lutowiska w 2022 roku. ZG.270.1.19.2022

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6d808323-427c-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00407622

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00215515/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Roboty remontowe dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Lutowiska w 2022 roku.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00375482/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZG.270.1.19.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1041385,82 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 0,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont drogi leśne Olchowiec, nr inw. 242/34.
Zakres robót obejmuje wykonanie naprawy tłuczniowych poboczy drogi i odcinka nawierzchni tłuczniowej utrwalonej powierzchniowo emulsją asfaltową o długości 705,0 m na drodze leśnej Olchowiec nr inw. 242/34 na terenie gminy Czarna, teren Nadleśnictwa Lutowiska, a także mechaniczne oczyszczenie z namułów rowów przydrożnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233225-2 - Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 345753,55 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont ciągu komunikacyjnego odejmującego drogi leśne: Dwernik 25 nr inw 242/39 i Dwernik-Nasiczne nr inw. 242/727.
Zakres robót obejmuje wykonanie odcinkowych napraw nawierzchni tłuczniowych i nawierzchni tłuczniowych utrwalonych powierzchniowo emulsją asfaltową na drodze leśnej Dwernik 25 nr inw 242/39 i Dwernik-Nasiczne nr inw.242/727, w gminie Lutowiska, teren Nadleśnictwa Lutowiska, a także mechaniczne profilowanie i zagęszczanie tłuczniowych poboczy drogowych oraz oczyszczenie z namułów rowów przydrożnych i naprawę istniejących przepustów rurowych tych dróg.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233225-2 - Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 695632,27 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Unieważnienie postępowania.

Część I. Remont drogi leśnej Olchowiec, nr inw. 242/34
UZASADNIENIE
Cena jedynej ważnej oferty przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Natomiast oferta firmy Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane „HUTA” Sp.J. została odrzucona, ponieważ wadium Wykonawcy wpłynęło po terminie składania ofert.
Podstawa prawna: art. 255 ust. 3

Część II. Remont ciągu komunikacyjnego obejmującego drogi leśne: Dwernik 25 nr inw 242/39 i Dwernik-Nasiczne nr inw. 242/727
UZASADNIENIE
Na w/w część nie złożono żadnej ważnej oferty.
Oferta złożona przez firmę Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane „HUTA” Sp.J.
została odrzucona, ponieważ wadium Wykonawcy wpłynęło po terminie składania ofert.
Podstawa prawna: art. 255 ust. 2
2022-10-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane