modernizacja budynku Zespołu Dziennych Domów Pomocy Filii nr 5 Klub ,,Winogrady’’

Miasto Poznań Zespół Dziennych Domów Pomocy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00407664
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00407664/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-25 09:06
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0642e1ca-40b8-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
2090001440
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Remont starych budynkówRoboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00407664 z dnia 2022-10-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
modernizacja budynku Zespołu Dziennych Domów Pomocy Filii nr 5 Klub ,,Winogrady’’

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań Zespół Dziennych Domów Pomocy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302130720

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marii Konopnickiej 18

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-771

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zddp@zddp.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zddp.poznan.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/668026

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

modernizacja budynku Zespołu Dziennych Domów Pomocy Filii nr 5 Klub ,,Winogrady’’

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0642e1ca-40b8-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00407664

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00042143/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja budynku Zespołu Dziennych Domów Pomocy- Poznań, os. Kosmonautów 15, Filia Nr 5 Klub "Winogrady" - schody

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00372811/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUW-SAZ.4440.14.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 225182,96 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja budynku Zespołu Dziennych Domów Pomocy Filii Nr 5 Klubu "Winogrady" zlokalizowanego w Poznaniu na os. Kosmonautów 15. Remont obejmuje wymianę schodów zewnętrznych i dobudowę platformy dla osób niepełnosprawnych wraz z remontem wewnętrznym oraz przebudową łazienki i kuchni z zapleczem oraz pomieszczenia socjalnego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262690-4 - Remont starych budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W postępowaniu Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 850000,00

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 850000,00 PLN

2022-10-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane