„Remont jazu piętrzącego na rzece Wiśle w km 68+125 w m. Kiczyce”
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00407672
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00407672/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-25 09:08
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-54d33015-3414-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00407672 z dnia 2022-10-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont jazu piętrzącego na rzece Wiśle w km 68+125 w m. Kiczyce”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kzgw@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wody.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.wody.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa Osoba Prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont jazu piętrzącego na rzece Wiśle w km 68+125 w m. Kiczyce”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54d33015-3414-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00407672
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00068742/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.234 Remont jazu piętrzącego na rzece Wiśle w km 68+125 w m. Kiczyce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00348620/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GL.ROZ.2810.88.2022.EWK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 211812,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu jazu piętrzącego na rzece Wiśle w km 68+125 w m. Kiczyce, gm. Skoczów, pow. Cieszyński, woj. śląskie
Zakres prac obejmujących realizację zadania:
Pracami poprzedzającymi zasadnicze roboty remontowe będzie odkrzaczenie obustronnych powierzchni skarp koryta oraz obwałowania przeciwpowodziowego pasem na długości planowanych robót, zabezpieczenie i oznakowanie terenu budowy.
Zasadnicze roboty remontowe obejmują:
• konieczne rozbiórki płyty niecki wypadu – przygotowanie powierzchni (pól remontowych) do odbudowy zgodnie ze wskazaniami Inspektora Nadzoru
• wykonanie siatki zbrojeniowej na przewidzianych do remontu powierzchniach niecki,
• betonowanie płyt przewidzianych do remontu powierzchni,
• całkowita rozbiórka pozostałości po opasce brzegowej stanowiącej ubezpieczenie brzegu lewego (pierwotnie obetonowany kosz siatkowo-kamienny) na długości 20 m
• likwidacja wyboju dennego narzutem kamiennym z głazów 50-80 cm – brzeg lewy w rejonie uszkodzonej opaski brzegowej (w ramach wykonania ww. czynności należy uzupełnić ubytek pod schodami do wysokości płyty betonowej na zejściu),
• odbudowa opaski brzegowej z obetonowanych koszy siatkowo kamiennych na długości 20 m (założono 5 koszy 4x1x1 m oraz 5 koszy 4x1,5x0,5 m z drutu 2,7 mm; oczko 8x10; ZnAl 245g/m2). Dodatkowo wymagane jest obetonowanie uzupełnienia z kamienia pod schodami do linii gurtu zamykającego wypad jazu
Prace należy prowadzić w wygrodzeniu w warunkach suchych, po uprzednim odpompowaniu wody z przestrzeni roboczej.
Po zakończeniu robót wykonawca zobowiązany jest uporządkować zajęty czasowo teren w obrębie obiektu oraz usunąć oznakowanie czasowe.
Prace remontowe należy prowadzić w oparciu o przedstawiony wyżej zakres oraz przedmiar robót, a także wg ustaleń z inspektorem nadzoru inwestorskiego i użytkownikiem rybackim.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 257873,92 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 257873,92 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 257873,92 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MS Company Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 553-25-18-823
7.3.3) Ulica: Matejki 1
7.3.4) Miejscowość: Żywiec
7.3.5) Kod pocztowy: 34-300
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 257873,92 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-10-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |