Opracowania koncepcji, zaprojektowania, dostawy, montażu wraz z uruchomieniem instalacji systemu sygnalizacji przeciwpożarowej (SSP) na terenie Gminy Police, Hala Segregacji Odpadów A1/2

"ZAKŁAD ODZYSKU I SKŁADOWANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH" W LEŚNIE GÓRNYM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00407713
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00407713/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-25 09:18
Lokalizacja
Leśno Górne, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-33d969e5-16ed-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
8512727732
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneInstalacyjne roboty elektrotechniczneRoboty instalacyjne przeciwpożaroweInstalowanie urządzeń sygnalizacyjnychUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00407713 z dnia 2022-10-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowania koncepcji, zaprojektowania, dostawy, montażu wraz z uruchomieniem instalacji systemu sygnalizacji przeciwpożarowej (SSP) na terenie Gminy Police,
Hala Segregacji Odpadów A1/2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "ZAKŁAD ODZYSKU I SKŁADOWANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH" W LEŚNIE GÓRNYM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 812344283

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Leśno Górne 12

1.5.2.) Miejscowość: Leśno Górne

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-004

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zoisok@zoisok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zoisok.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https:// zoisok.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka odpadami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowania koncepcji, zaprojektowania, dostawy, montażu wraz z uruchomieniem instalacji systemu sygnalizacji przeciwpożarowej (SSP) na terenie Gminy Police,
Hala Segregacji Odpadów A1/2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33d969e5-16ed-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00407713

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033832/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 „Opracowania koncepcji, zaprojektowania, dostawy, montażu wraz z uruchomieniem instalacji systemu sygnalizacji przeciwpożarowej (SSP) na terenie Gminy Police, Hala Segregacji Odpadów A1/2.”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00295903/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Z.261.2.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 300000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach postępowania prowadzonego pn.: „Opracowania koncepcji, zaprojektowania, dostawy, montażu wraz z uruchomieniem instalacji systemu sygnalizacji przeciwpożarowej (SSP) na terenie Gminy Police, Hala Segregacji Odpadów A1/2.”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45316200-7 - Instalowanie urządzeń sygnalizacyjnych

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

odrzuceniu oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 Pzp,

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-10-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane