P-49-2022 Modernizacja went. mech i klimatyzacji komfortu wraz z dostawą i montażem urządzeń dla potrzeb R.SZ.S w ramach zad: ‘’Przeb i moder. oddz. i zakł szpitalnych RSZ.S. wraz z wyposażeniem ‘’
Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00407724
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00407724/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-25 09:22
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8b54ecc1-43df-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 7960012187
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00407724 z dnia 2022-10-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
P-49-2022 Modernizacja went. mech i klimatyzacji komfortu wraz z dostawą i montażem urządzeń dla potrzeb R.SZ.S w ramach zad: ‘’Przeb i moder. oddz. i zakł szpitalnych RSZ.S. wraz z wyposażeniem ‘’
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000315086
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lekarska 4
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-610
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@szpital.radom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpital.radom.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8b54ecc1-43df-11ed-9171-f6b7c7d593531.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
P-49-2022 Modernizacja went. mech i klimatyzacji komfortu wraz z dostawą i montażem urządzeń dla potrzeb R.SZ.S w ramach zad: ‘’Przeb i moder. oddz. i zakł szpitalnych RSZ.S. wraz z wyposażeniem ‘’2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b54ecc1-43df-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00407724
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00041472/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja went.mech. i klimatyzacji komfortu wraz z dostawą i montażem urządzeń dla potrzeb Radomskiego Szpitala Specj. w ramach zad:Przeb. i moder.oddz. i zakł.szpit.Rad.Szp.Specj.wraz z wypos.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00379038/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RSS/SZP/P-49-2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja wentylacji mechanicznej i klimatyzacji komfortu wraz z dostawą i montażem urządzeń dla potrzeb Radomskiego Szpitala Specjalistycznego w ramach zadania: ‘’Przebudowa i modernizacja oddziałów i zakładów szpitalnych Radomskiego Szpitala Specjalistycznego wraz z wyposażeniem ‘’
4.5.3.) Główny kod CPV: 42500000-1 - Urządzenia chłodzące i wentylacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
50730000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących
50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu do dnia 21.10.2022 r. do godziny 9:00 nie wpłynęła żadna oferta.| 2022-10-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |