Wymiana stolarki okiennej w zasobach AMW O/Kraków, w miejscowości Kraków
Agencja Mienia Wojskowego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00408088
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00408088/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-25 10:35
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1c898a9f-462a-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5261038122
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00408088 z dnia 2022-10-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana stolarki okiennej w zasobach AMW O/Kraków, w miejscowości Kraków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 26A
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.lu@amw.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie mieniem Skarbu Państwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana stolarki okiennej w zasobach AMW O/Kraków, w miejscowości Kraków2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c898a9f-462a-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00408088
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00059886/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.27 E01 i B01 Zasób AMW OR w Krakowie - wymiana stolarki okiennej i drzwiowej - OR Kraków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00382861/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający, na przedmiotowy zakres zamówienia, prowadził uprzednio postępowanie w trybie podstawowym pod nr DZP-OK.2616.289.2022 w części 1 zamówienia. Zamawiającego działając na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp odrzucił wszystkie oferty, niezgodne z warunkami zamówienia. W konsekwencji Zamawiający, działając na podstawie art. 254 pkt. 2 w zw. z art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, unieważnił postępowanie.
Zakres zamówienia objętego przedmiotowym wnioskiem jest taki sam jak w uprzednio unieważnionym zamówieniu nr DZP-OK.2616.289.2022 w części 1 zamówienia, a warunki udzielenia zamówienia nie zostały zmienione. Do negocjacji z wykonawcą zostaną przedstawione istotne postanowienia umowy o treści takiej samej, jak w uprzednio prowadzonym i unieważnionym postępowaniu.
Uzasadnienie prawne:
Podstawę zastosowania trybu zamówienia z wolnej ręki stanowi dyspozycja art. 305 pkt. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (dalej „ustawa Pzp”).
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-d8ecffa9-1180-11ed-a35f-e2885ab918a3
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-OK.2615.372.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 210000 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2124,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: wymiana istniejącej stolarki okiennej drewnianej na stolarkę okienną PCV z nawiewnikiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zaproszeniu do negocjacji i jego załącznikach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3824,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3824,95 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3824,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U.P. "DOMREX" Jacek Rupar
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8151075603
7.3.3) Ulica: Białobrzegi 3g
7.3.4) Miejscowość: Białobrzegi
7.3.5) Kod pocztowy: 37-114
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3824,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 63 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Okres realizacji zamówienia w przedmiotowym postępowaniu został określony w tygodniach i wynosił 9 tygodni. W związku z brakiem możliwości wyboru okresu realizacji zamówienia w tygodniach, termin ten został przeliczony na dni.| 2022-10-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |