Remont dróg gminnych, wewnętrznych oraz lokalnych na terenie Gminy Rząśnia

Gmina Rząśnia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00018324
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00018324/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-09 12:12
Lokalizacja
Rząśnia, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-048b4fd0-e6b2-11ee-9c02-ce2b643d361d
Identyfikator
5080014460
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie nawierzchni ulicMalowanie nawierzchi

Wykonawcy

1 przyznane

"DROMAK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZduńska Wola, PL · lot 0
1 577 587,19 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00018324 z dnia 2025-01-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych, wewnętrznych oraz lokalnych na terenie Gminy Rząśnia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rząśnia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647931

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 37

1.5.2.) Miejscowość: Rząśnia

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-332

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 446317122

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@rzasnia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rzasnia.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-048b4fd0-e6b2-11ee-9c02-ce2b643d361d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dróg gminnych, wewnętrznych oraz lokalnych na terenie Gminy Rząśnia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-048b4fd0-e6b2-11ee-9c02-ce2b643d361d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00018324

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039614/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont dróg gminnych, wewnętrznych oraz lokalnych na terenie Gminy Rząśnia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00252971

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UGI.271.6.2024.PC

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia stanowi remont dróg gminnych, wewnętrznych oraz lokalnych na terenie Gminy Rząśnia
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
a) Remont drogi gminnej nr 109104E w miejscowości Marcelin w zakresie frezowania nawierzchni, częściowe wykonanie podbudowy bitumicznej, skropienie emulsją, wykonanie warstwy ścieralnej, odtworzenie pobocza, wykonanie oznakowania
b) Remont drogi wewnętrznej G44 w miejscowości Stróża w zakresie usunięcia zapadliska poprzez frezowanie nawierzchni regulację studni kanalizacyjnych, wykonanie nowych warstw konstrukcyjnych oraz odtworzenie pobocza
c) Remont drogi lokalnej oznaczonej nr ewid. 872/3 w miejscowości Stróża w zakresie frezowania nawierzchni, skropienie emulsją, wykonanie warstwy ścieralnej, odtworzenie pobocza,
d) Remont drogi lokalnej oznaczonej nr ewid. 705 w miejscowości Suchowola w zakresie frezowania nawierzchni, regulacja studni kanalizacyjnych, wykonanie odwodnienia, skropienie emulsją, wykonanie warstwy ścieralnej, odtworzenie pobocza
3. Szczegółowy zakres robót budowlanych zgodnie z art. 103 ust. 1 ustawy PZP został opisany za pomocą dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, które stanowią załączniki nr 7, 8 i 9 do niniejszej SWZ.
4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych szczegółowo we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
5. Zamawiający wymaga udzielenia minimum 36 miesięcy gwarancji na wykonane roboty budowlane.
6. Na podstawie art. 558 Kodeksu Cywilnego odpowiedzialność wykonawcy z tytułu rękojmi za wady zostaje rozszerzona na okres równy okresowi gwarancji jakości którego długość będzie wynikała z treści oferty .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1577587,19 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1708635,96 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1577587,19 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROMAK Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8291641617

7.3.4) Miejscowość: Poręby

7.3.5) Kod pocztowy: 98-220

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1577587,19 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-01-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane