Utworzenie Klubu Senior + w Sokołowsku

Gmina Mieroszów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00408428
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00408428/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-25 11:48
Lokalizacja
Mieroszów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-42ac2b5a-3282-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
8862572810
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznejRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00408428 z dnia 2022-10-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie Klubu Senior + w Sokołowsku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mieroszów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718260

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Niepodległości

1.5.2.) Miejscowość: Mieroszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-350

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@mieroszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.mieroszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mieroszow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utworzenie Klubu Senior + w Sokołowsku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42ac2b5a-3282-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00408428

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00343454/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZ.271.33.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Utworzenie klubu Senior + w Sokołowsku w budynku przy ul. Głównej 25c.
Obszar oddziaływania inwestycji obejmuje działkę nr 92/57 stanowiącą własność Gmina Mieroszów.
Zakres obejmuje następujące prace:
1.1 Roboty rozbiórkowe.
W ramach projektowanych robót rozbiórkowych przewidziano:
- Demontaż stolarki okiennej i drzwiowej.
- Rozbiórkę i przebicia ścian.
- Skucie istniejących posadzek cementowych i ceramicznych oraz usunięcie podłoża.
- - Demontaż instalacji oraz urządzeń i wyposażenia
1.2 Roboty budowlane
W ramach robót budowlanych przewiduje się:
- Wykonanie nowych ścian działowych w celu poprawy istniejącego układu funkcjonalnego.
- Zamurowanie otworów po usunięciu drzwi oraz okna w istniejącej toalecie.
- Osadzenie nowej stolarki i drzwi wewnętrznych.
- Wykonanie nowych wewnętrznych instalacji sanitarnych, elektrycznych oraz wentylacji mechanicznej.
- Montaż armatury sanitarnej.
- Roboty wykończeniowe - naprawy tynkarskie, glazura, włączniki, gniazda wtykowe, oświetlenie.
- Remont pokrycia dachowego.
- Malowanie elewacji.
1.3 Zakup i montaż wyposażenia
- meble kuchenne wraz ze sprzętem AGD i wyposażeniem
- meble
- wyposażenie Sali rehabilitacyjnej
- wyposażenie multimedialne.

Budynek znajduje się w historycznym układzie urbanistycznym, wpisanym do rejestru zabytków pod numerem 679/Wł decyzją z dnia 27.01.1978 r.
Zamawiający posiada pozwolenie na prowadzenie robót budowlanych na terenie układu urbanistycznego.

Szczegółowy zakres robót wynika z dokumentacji projektowej (projekt architektoniczno - budowlany, projekt techniczny, przedmiar, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, uzgodnienia) stanowiącej załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 7 ustawy Pzp, tj. wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263.
W przedmiotowym postępowaniu została złożona 1 oferta. W dniu 6.10.2022 r., Zamawiający wybrał ofertę najkorzystniejszą firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe „JANEX” Jan Bocheński, jednocześnie wykonawca został zobowiązany do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy, w dniu 13.10.2022 r. wybrany wykonawca poinformował zmawiającego, że uchyla się od zawarcia umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

2022-10-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane