Remont ogrodzenia kompleksu wojskowego przy ul. rtm. Witolda Pileckiego 37 w Oświęcimiu
Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00408473
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00408473/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-25 11:59
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-daca2d76-35bc-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 6750004695
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00408473 z dnia 2022-10-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ogrodzenia kompleksu wojskowego przy ul. rtm. Witolda Pileckiego 37 w Oświęcimiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350136843
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mogilska 85
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-901
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzikrakow.zam.publ@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rzikrakow.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/rzikrakow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie nieruchomościami na zlecenie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont ogrodzenia kompleksu wojskowego przy ul. rtm. Witolda Pileckiego 37 w Oświęcimiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-daca2d76-35bc-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00408473
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00088758/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Remont ogrodzenia kompleksu wojskowego przy ul. Rtm. Witolda Pileckiego 37 w Oświęcimiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00353910/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 16/2022/ZP/STUN
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia remont ogrodzenia kompleksu wojskowego przy ul. rtm. Witolda Pileckiego 37 w Oświęcimiu.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres i warunki realizacji zamówienia przedstawiają:
projekt umowy,
przedmiar robót,
specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych,
dokumentacja projektowa,
inwentaryzacja.
Ww. dokumenty stanowią załączniki do SWZ i są jej integralną częścią.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia kwotę brutto w wysokości 1 454 280,00 zł.W postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 04.10.2022 r. do godz. 10.30 złożono następujące oferty:
1. PPUH Trójka – Jakub Jusiel, ul. Warszawska 87/15, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Cena brutto oferty: 2 389 495,02 zł
2. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Transportowe WIKOS FRESH, Michał Strzelec , ul. Adama Mickiewicza 72, Wygiełzów 32-551 Babice, Cena brutto oferty: 2 165 331,22 zł
3. PUH MARBUD Marcin Dutka, Frycowa 126, 33-335 Nawojowa. Cena brutto oferty: 1 878 086,65 zł
Oferta odrzucona.
W związku z tym, że Zamawiający reprezentuje jednostkę organizacyjną sfery budżetowej, to wydatki publiczne, które realizuje powinny być dokonywane w sposób oszczędny z zachowaniem zasady uzyskiwania najlepszych efektów z danych nakładów. Ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2165531,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2389495,02 PLN
| 2022-10-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |