„Dostawa i wdrożenie oprogramowania do wykonywania kopii zapasowych, systemu do obsługi poczty elektronicznej oraz urządzeń typu UTM dla jednostek organizacyjnych powiatu”.
POWIAT LIMANOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00018372
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00018372/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-09 12:17
- Lokalizacja
- Limanowa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-295972f1-badd-4cb5-af5d-433a9790746d
- Identyfikator
- 7372206836
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00018372 z dnia 2025-01-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa i wdrożenie oprogramowania do wykonywania kopii zapasowych, systemu do obsługi poczty elektronicznej oraz urządzeń typu UTM dla jednostek organizacyjnych powiatu”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT LIMANOWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892854
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Marka 9
1.5.2.) Miejscowość: Limanowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-600
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18 33-37-800
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat.limanowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.limanowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa i wdrożenie oprogramowania do wykonywania kopii zapasowych, systemu do obsługi poczty elektronicznej oraz urządzeń typu UTM dla jednostek organizacyjnych powiatu”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-295972f1-badd-4cb5-af5d-433a9790746d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00018372
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047513/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.8 Dostawa i wdrożenie oprogramowania do wykonywania kopii zapasowych, systemu do obsługi poczty elektronicznej oraz urządzeń typu UTM dla jednostek organizacyjnych powiatu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach konkursu grantowego pn.: „Cyberbezpieczny samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23, Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienia krajowego sytemu cyberbezpieczeństwa w ramach programu FUNDUSZE EUROPEJSKIE NA ROZWÓJ CYFROWY 2021-2027 (FERC)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00634611
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZ.272.33.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 213950,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie oprogramowania do wykonywania kopii zapasowych, systemu do obsługi poczty elektronicznej oraz urządzeń typu UTM dla jednostek organizacyjnych powiatu. Zadanie jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach konkursu grantowego pn.: „Cyberbezpieczny samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23, Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienia krajowego sytemu cyberbezpieczeństwa w ramach programu FUNDUSZE EUROPEJSKIE NA ROZWÓJ CYFROWY 2021-2027 (FERC).
2. Zamówienie w szczególności obejmuje swym zakresem:
1) Wzmocnienie i wdrożenie rozwiązań podnoszących poziom cyberbezpieczeństwa w Starostwie Powiatowym w Limanowej poprzez:
a) dostawę i wdrożenie oprogramowania do wykonywania kopii zapasowych (system backup),
b) modernizację i wdrożenie systemu do obsługi poczty elektronicznej.
2) Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa jednostek organizacyjnych Powiatu Limanowskiego poprzez dostawę i wdrożenie urządzeń typu UTM dla jednostek organizacyjnych
a) Urządzenie UTM typ 1 dla Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Mszanie Dolnej,
b) Urządzenie UTM typu 2 dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej i Powiatowego Zarządu Dróg w Limanowej.
3. Oferowane i dostarczone systemy/urządzenia muszą spełniać wszystkie wymagania techniczne i parametry określone w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. Zamówienie obejmie również: dostawę do miejsc wskazanych przez Zamawiającego oraz ubezpieczenie przedmiotu dostawy. Dostawy muszą obejmować wszystkie pozycje wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 289578,67 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 289578,67 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 289578,67 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STORIO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 362835796
7.3.3) Ulica: ul. Reformacka 25
7.3.4) Miejscowość: Wieliczka
7.3.5) Kod pocztowy: 32-020
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 289578,67 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2025-01-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |