Przebudowa oraz modernizacja pomieszczeń magazynowych znajdujących się na zapleczu budynku Dziennego Domu Powstańców Warszawy przy ul. Nowolipie 22 w Warszawie. Etap I
Centrum Aktywności Międzypokoleniowej "Nowolipie"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00408556
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00408556/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-25 12:15
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-be75348c-3e3e-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5272831373
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty rozbiórkoweRoboty muroweTynkowanieRoboty malarskieRoboty instalacyjne w budynkach
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00408556 z dnia 2022-10-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa oraz modernizacja pomieszczeń magazynowych znajdujących się na zapleczu budynku Dziennego Domu Powstańców Warszawy przy ul. Nowolipie 22 w Warszawie. Etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Aktywności Międzypokoleniowej "Nowolipie"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368970851
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowolipie 25B
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-002
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 228383496
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nowolipie@camnowolipie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: cam.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-be75348c-3e3e-11ed-8832-4e4740e186ac1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa oraz modernizacja pomieszczeń magazynowych znajdujących się na zapleczu budynku Dziennego Domu Powstańców Warszawy przy ul. Nowolipie 22 w Warszawie. Etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be75348c-3e3e-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00408556
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00365743/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DAG.26.9.22.IK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 407209 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa oraz modernizacja pomieszczeń magazynowych znajdujących się na zapleczu budynku "Dziennego domu Powstańców Warszawy" przy ul. Nowolipie 22 w Warszawie – Etap I.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262520-2 - Roboty murowe
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu kwota, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 407 209,00 zł brutto. Cena oferty z najniższą ceną opiewa na kwotę 1 201 833,00 zł brutto. Jest to kwota wyższa od planowanej przez Zamawiającego na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia o 794 624,00 zł brutto. Oferta z najniższą cenązłożona została przez Wykonawcę – SABR INVESTMENTS Sp. z o.o., ul. Balladyny 3a/2, 02-553 Warszawa.
Brak zgody na zwiększenie kwoty, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, skutkuje unieważnieniem postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ww. ustawy, tj. „cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1201833,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1201833,00 PLN
| 2022-10-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |