Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie remontu 2 klatek schodowych i wiatrołapów w budynku przy ulicy Kampinoskiej 14 i 3 klatek schodowych i wiatrołapów w budynku przy ulicy Kampinoskiej 16 w Gdańsku
Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Motława" Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00408589
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00408589/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-25 12:22
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-61a419f4-4617-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 5832677715
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty malarskieRoboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00408589 z dnia 2022-10-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie remontu 2 klatek schodowych i wiatrołapów w budynku przy ulicy Kampinoskiej 14 i 3 klatek schodowych i wiatrołapów w budynku przy ulicy Kampinoskiej 16 w Gdańsku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Motława" Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192043457
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szczygla 1
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-742
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 583203748
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@tbsmotlawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tbsmotlawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/tbs_motlawa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Towarzystwo Budownictwa Społecznego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie remontu 2 klatek schodowych i wiatrołapów w budynku przy ulicy Kampinoskiej 14 i 3 klatek schodowych i wiatrołapów w budynku przy ulicy Kampinoskiej 16 w Gdańsku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61a419f4-4617-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00408589
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00072570/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont 5 klatek schodowych budynków przy ul. Kampinoskiej 14 i 16 w Gdańsku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00382281/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 05/DI/22/KŁ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 172889,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie remontu 2 klatek schodowych i wiatrołapów w budynku przy ulicy Kampinoskiej 14 i 3 klatek schodowych i wiatrołapów w budynku przy ulicy Kampinoskiej 16 w Gdańsku. Oba budynki są zamieszkane, czterokondygnacyjne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45442100-8 - Roboty malarskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego sygn. akt 05/DI/22/KŁ wpłynęła jedna oferta, której cena przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i nie jest w stanie jej zwiększyć.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 337824,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 337824,00 PLN
| 2022-10-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |