Budowa Kolumbarium wraz z chodnikami na cmentarzu w Barczewie - etap I
GMINA BARCZEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00409042
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00409042/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-25 13:47
- Lokalizacja
- Barczewo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6ba3de3f-447f-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 7393844890
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00409042 z dnia 2022-10-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Kolumbarium wraz z chodnikami na cmentarzu w Barczewie - etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BARCZEWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743574
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 1
1.5.2.) Miejscowość: Barczewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-010
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@barczewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://barczewo.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/barczewo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Kolumbarium wraz z chodnikami na cmentarzu w Barczewie - etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ba3de3f-447f-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00409042
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023491/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Budowa Kolumbarium wraz z chodnikami na cmentarzu w Barczewie - etap I”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00377745/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BI.271.45.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na „Budowie Kolumbarium wraz z chodnikami
na cmentarzu w Barczewie - etap I”
2. Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest budowa kolumbariów na Cmentarzu Komunalnym w Barczewie
zlokalizowanym przy ulicy Tadeusza Kościuszki na działce nr 260 w obrębie Barczewo 3. Inwestycję zaplanowano w
centralnej części działki nr 260 przy jej północnej granicy. Projekt zagospodarowania terenu określi lokalizację budowli małej
architektury, oraz rozmieszczenie chodników. Kolumbaria w geometrycznym układzie z centralnie usytuowanym środkiem
ciężkości. Trzy bloki w formie trójramiennej gwiazdy, a trzy kolejne w formie trójkąta równobocznego zamykającego układ
między ramionami gwiazdy. Kolumbaria w formie bloków na planie prostokąta przykrytych dwuspadowym dachem krytym
dachówką ceramiczną karpiówką. Na każdym poziomie zlokalizowanych jest 18 nisz urnowych mogących pomieścić po kilka
urn (od jednej do czterech). Łącznie w jednym kolumbarium na trzech poziomach znajdować się będą 54 nisze urnowe.
UWAGA: Zamawiający przewiduje do realizacji Etap I zgodnie z dołączonym do SWZ przedmiarem. W kalkulacji należy
przyjąć roboty uwzględnione w Etapie I przedmiaru.
3. Kolumbaria przeznaczone będą do pochówków urnowych. Zaprojektowano 6 jednakowych bloków Każde kolumbarium
posiadać będzie 3 poziomy do przechowywania urn. Na każdym poziomie zaprojektowano 18 nisz urnowych.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w projekcie budowlanym budowy Kolumbarium na cmentarzu w
Barczewie na dz. nr 260 obr. 3 m. Barczewo zatwierdzonym decyzją pozwolenia na budowę nr Bw/19/2022 z dnia
01.09.2022 r. specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót (STWiOR), specyfikacją istotnych warunków
zamówienia wraz z ewentualnymi zmianami dokonanymi na etapie prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia
publicznego. Załączone przedmiary robót mają charakter wyłącznie pomocniczy i nie stanowią podstawy do kalkulacji ceny
oferty przez Wykonawcę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215400-1 - Roboty na cmentarzach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262410-8 - Wznoszenie konstrukcji budynków
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 20.10.2022 r. nastąpiło otwarcie ofert. W postępowaniu wpłynęła jedna oferta,której cena przewyższa środki Zamawiającego, jakie zamierza przeznaczyć na
sfinansowanie tego zamówienia.
| 2022-10-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |