Modernizacja dwóch mieszkań dla migrantów wojennych z Ukrainy w gminie Głuchołazy
Gmina Głuchołazy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00409071
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00409071/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-25 13:51
- Lokalizacja
- Głuchołazy, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a729c19d-4621-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 7532382690
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00409071 z dnia 2022-10-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dwóch mieszkań dla migrantów wojennych z Ukrainy w gminie Głuchołazy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Głuchołazy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412792
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 15
1.5.2.) Miejscowość: Głuchołazy
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-340
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@glucholazy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://glucholazy.pl/1189/strona-glowna.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.glucholazy.pl/3593/1034/pazdziernik.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dwóch mieszkań dla migrantów wojennych z Ukrainy w gminie Głuchołazy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a729c19d-4621-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00409071
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019575/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.26 Solidarni z Ukrainą- pomoc migrantom wojennym w województwie opolskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Solidarni z Ukrainą – pomoc migrantom wojennym w województwie opolskim” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa XIV Wsparcie osób uciekających z Ukrainy w wyniku działań zbrojnych prowadzonych na terenie tego kraju, Działanie 14.1 Opolskie solidarne z Ukrainą2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00382823/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.42.2022.JSz
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 - Modernizacja lokalu mieszkalnego nr 9 w budynku wielorodzinnym przy ul. Strzelców Bytomskich 2 w Głuchołazach, położonym na dz. nr 1948/1 w ramach zadania budżetowego pn.: „Solidarni z Ukrainą – pomoc migrantom wojennym w województwie opolskim”.Szczegółowy zakres całości zadania zawiera załącznik nr 1 do SWZ- Dokumentacja techniczna, na którą składa się:
a) uproszczona dokumentacja projektowa modernizacji mieszkań (ul. Strzelców Bytomskich 2 lokal nr 9 i lokal nr 10
b) dokumentacja projektowa robót polegających na wykonaniu indywidualnego ogrzewania gazowego w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Głuchołazach przy ul. ul. Strzelców Bytomskich 2 lok 9 i 10 na dz. nr 1948/1
c) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych
d) przedmiar robót
e) dokumentacja fotograficzna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421141-4 - Instalowanie przegród
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 110235,14 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 – Modernizacja lokalu mieszkalnego nr 10 w budynku wielorodzinnym przy ul. Strzelców Bytomskich 2 w Głuchołazach położonym na dz. nr 1948/1 w ramach zadania budżetowego pn.: „Solidarni z Ukrainą – pomoc migrantom wojennym w województwie opolskim ”.Szczegółowy zakres całości zadania zawiera załącznik nr 1 do SWZ- Dokumentacja techniczna, na którą składa się:
a) uproszczona dokumentacja projektowa modernizacji mieszkań (ul. Strzelców Bytomskich 2 lokal nr 9 i lokal nr 10
b) dokumentacja projektowa robót polegających na wykonaniu indywidualnego ogrzewania gazowego w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Głuchołazach przy ul. ul. Strzelców Bytomskich 2 lok 9 i 10 na dz. nr 1948/1
c) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych
d) przedmiar robót
e) dokumentacja fotograficzna
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45421141-4 - Instalowanie przegród
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 71340,99 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 1) ustawy Pzp. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Zgodnie z pkt. 13.1.1. SWZ Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należało złożyć za pośrednictwem miniPortalu https://miniportal.uzp.gov.pl/ w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25 października 2022r. do godziny 10.00. Do upływu terminu nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 1) ustawy Pzp. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Zgodnie z pkt. 13.1.1. SWZ Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należało złożyć za pośrednictwem miniPortalu https://miniportal.uzp.gov.pl/ w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25 października 2022r. do godziny 10.00. Do upływu terminu nie złożono żadnej oferty.
| 2022-10-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |