Budowa stadionu miejskiego w Płońsku
Gmina Miasto Płońsk reprezentowana przez Burmistrza Miasta Płońsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00409393
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00409393/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-25 14:48
- Lokalizacja
- Płońsk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c0a92fd5-2445-11ed-9071-8637ea33a6f9
- Identyfikator
- 5671783718
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00409393 z dnia 2022-10-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa stadionu miejskiego w Płońsku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Płońsk reprezentowana przez Burmistrza Miasta Płońsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377847
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Płocka 39
1.5.2.) Miejscowość: Płońsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: plonsk@plonsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.plonsk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://plonsk.ezamawiajacy.pl/app/login1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa stadionu miejskiego w Płońsku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c0a92fd5-2445-11ed-9071-8637ea33a6f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00409393
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00330825/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa stadionu miejskiego w Płońsku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00321685/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.18.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
1.Budowa stadionu lekkoatletycznego spełniającego wymagania kategorii 3A.
2.Budowa boiska piłkarskiego spełniającego wymogi na poziomie III ligi - boisko pełnowymiarowe
o wymiarach 100x64m o nawierzchni naturalnej. Wraz z projektowaną infrastrukturą towarzyszącą.
3.Budowa budynku socjalno- sportowego wraz z zadaszonymi trybunami i zagospodarowaniem terenu.
Roboty będą polegać na wybudowaniu w centralnej części działki stadionu piłkarskiego spełniającego wymogi III ligi i lekkoatletyczny stadion spełniający wymogi kategorii 3, oraz wybudowaniu budynku socjalno-sportowego wraz z zadaszonymi trybunami i zagospodarowaniem teren.
Komunikacja na terenie będzie przebiegała ciągami pieszymi oraz pieszo jezdnymi zlokalizowanymi na terenie działki. Od strony północno-wschodniej będzie 14 wybudowanych dodatkowych miejsc postojowych dla samochodów osobowych (w tym jedno dla osób niepełnosprawnych) oraz jedno miejsce postojowe dla autobusu.
Dostęp do obiektu zostanie zapewniony istniejącym zjazdem z ul. Kopernika.
Szczegółowe informacje nt. przedmiotu zamówienia zawarte są w dokumentacji technicznej, stanowiącej załącznik nr 10. Prace związane z zakresem przedmiotu zamówienia należy wykonać ściśle i zgodnie z załączoną dokumentacją. Zamawiający zastrzega, że przedmiary są jedynie materiałem pomocniczym i nie należy się sugerować wyłącznie nimi podczas przygotowywania oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp - cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Uzasadnienie:
Zamawiający może przeznaczyć na realizację zamówienia kwotę 23 784 062,00 zł. Oferta Nr 1 przekracza kwotę, którą Zamawiający może przeznaczyć na realizację zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 43642357,91 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 43642357,91 PLN
| 2022-10-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |