Przebudowa placu przyszkolnego w Zespole Szkół im. gen. Józefa Bema w Zawierciu – II postępowanie
Zespół Szkół im. generała Józefa Bema w Zawierciu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00409470
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00409470/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-25 15:12
- Lokalizacja
- Zawiercie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-399283ee-3efb-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 6491612660
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00409470 z dnia 2022-10-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa placu przyszkolnego w Zespole Szkół im. gen. Józefa Bema
w Zawierciu – II postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół im. generała Józefa Bema w Zawierciu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000201715
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Parkowa 7
1.5.2.) Miejscowość: Zawiercie
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: 326722917
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsbema.zawiercie.powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bem.zawiercie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/cuw_zawiercie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa placu przyszkolnego w Zespole Szkół im. gen. Józefa Bemaw Zawierciu – II postępowanie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-399283ee-3efb-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00409470
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00034880/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa placu przyszkolnego w Zespole Szkół im. gen. J. Bema w Zawierciu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00367498/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SRZP261-0041/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1847469,18 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane wchodzące w zakres zamówienia pn.: „Przebudowa placu przyszkolnego w Zespole Szkół im. generała Józefa Bema w Zawierciu”. Zadanie obejmuje
w szczególności:
1) wycinkę i nasadzenie nowych drzew zgodnie z Decyzją Prezydenta Miasta Zawiercie
WOŚ.6131.2.60.4.2022.KD z dnia 12.09.2022 r.
2) likwidację istniejącego oświetlenia,
3) budowę placu manewrowego,
4) budowę ściany oporowej,
5) budowę miejsc postojowych dla samochodów osobowych,
6) budowę ciągów komunikacyjnych pieszych i kołowych,
7) korektę istniejących ciągów komunikacyjnych pieszych i kołowych,
8) wykonanie wewnętrznej instalacji oświetlenia terenu,
9) budowę wewnętrznego ogrodzenia osłonowego,
10) wymianę ogrodzenia przy ul. Broniewskiego wraz z zabudową bram przesuwnych,
11) nadbudowę części ścian budynku garażu,
12) wykonanie nowego dachu,
13) budowę kanalizacji deszczowej,
14) przebudowę instalacji wodnej,
15) nadbudowę garażu.
2. Opis, sposób realizacji przedmiotowego zamówienia oraz szczegółowy zakres robót zawiera:
1) dokumentacja projektowa, stanowiąca Załącznik Nr 8 do SWZ;
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) - stanowiąca Załącznik Nr 9 do SWZ
3) przedmiar robót – stanowiący Załącznik Nr 10 do SWZ;
4) projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik Nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45262300-4 - Betonowanie
45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261320-3 - Kładzenie rynien
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2250808,66 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2820208,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2250808,66 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PJ BUD-REM Justyna Jaworska-Nowak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6491954952
7.3.3) Ulica: ul. Paderewskiego 24/19
7.3.4) Miejscowość: Zawiercie
7.3.5) Kod pocztowy: 42-400
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2250808,66 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-10-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |