Rozbudowa drogi gminnej nr 003713F (ul. Szkolnej) relacji Nowa Sól – Kiełcz polegająca na budowie ścieżki rowerowej wraz z budową oświetlenia drogowego – ETAP II
Gmina Nowa Sól
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00018543
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00018543/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-09 12:33
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-334a011a-6ad2-4281-b44d-f54450812932
- Identyfikator
- 9251958461
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00018543 z dnia 2025-01-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi gminnej nr 003713F (ul. Szkolnej) relacji Nowa Sól – Kiełcz polegająca na budowie ścieżki rowerowej wraz z budową oświetlenia drogowego – ETAP II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowa Sól
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 971237799
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Moniuszki 3A
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 68 387 20 16
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminanowasol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminanowasol.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminanowasol.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa drogi gminnej nr 003713F (ul. Szkolnej) relacji Nowa Sól – Kiełcz polegająca na budowie ścieżki rowerowej wraz z budową oświetlenia drogowego – ETAP II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-334a011a-6ad2-4281-b44d-f54450812932
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00018543
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00013024/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa ścieżki rowerowej relacji Nowa Sól - Kiełcz - etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00475854
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.21.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 650406,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Rozbudowa drogi gminnej nr 003713F (ul. Szkolnej) relacji Nowa Sól – Kiełcz polegająca na budowie ścieżki rowerowej wraz z budową oświetlenia drogowego – ETAP II”. Etap II rozbudowy drogi gminnej będzie polegał na budowie ścieżki na odcinku od 0+000,00 do 0+628,81 km wraz z budową oświetlenia drogowego wzdłuż wskazanego odcinka ścieżki. Przedmiot inwestycji administracyjnie znajduje się na terenie powiatu nowosolskiego, województwo lubuskie.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia
Zakres inwestycji obejmuje m.in.:
a) roboty branży drogowej:
budowę ścieżki rowerowej dwukierunkowej o szerokości 2,5 m,
budowę przejazdów przez ścieżkę rowerową, umożliwiających dojazd na istniejące działki – pola rolne, łąki, drogi zbiorcze i drogi wewnętrzne,
budowę przepustów 600 mm na rowach melioracyjnych – w obrębie budowanego odcinka,
przebudowę byłej drogi wojewódzkiej (obecnie droga gminna) , polegającą na budowie odcinka ścieżki rowerowej wraz z budową przejazdu rowerowego przez byłą drogę wojewódzką nr 292
b) roboty branży elektroenergetycznej:
budowę / rozbudowę oświetlenia ulicznego wzdłuż wskazanego odcinka ścieżki rowerowej
budowę doświetlenia przejazdu rowerowego,
c) niezbędną wycinkę kolidujących drzew i krzewów na obszarze objętym zamówieniem:
pozyskane drewno należy pociąć na kawałki o długości nie większej niż 1m,
pozyskane drewno należy złożyć na placu przy ul. Cichej 6 w Kiełczu;
d) zabezpieczenie rurami osłonowymi i niezbędną przebudowę sieci istniejącej infrastruktury technicznej kolidującej z realizowanym przedsięwzięciem (np. linii energetycznej, telekomunikacyjnej lub kanalizacji sanitarnej i wodociągowej, itp.) w niezbędnym zakresie określonym warunkach technicznych wydanych przez właściwych zarządców sieci – dotyczącymi Etapu II zamówienia;
e) rozbiórki elementów dróg w obrębie nowo zagospodarowywanego terenu;
f) wytyczenie geodezyjne pasa robót objętych niniejszym zamówieniem;
g) szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa dokumentacja stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ; przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz dokumentacją projektową;
h) zamieszczone przedmiary robót zostały sporządzone dla wszystkich etapów budowy ścieki rowerowej, Zamawiający nie dysponuje przedmiarem robót budowlanych wyłącznie dla Etapu II zadania, przedmiar został zamieszczony w celach pomocniczych i poglądowych, nie może on stanowić podstawy wyceny przedmiotu zamówienia; Wykonawca zobowiązany jest do dokładnego sprawdzenia ilości robót z dokumentacją projektową;
i) Wykonawca zobowiązany jest do wizji w terenie i dokonania dokładnego pomiaru robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 881984,55 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1165523,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 881984,55 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6931939082
7.3.3) Ulica: Mickiewicza 63
7.3.4) Miejscowość: Głogów
7.3.5) Kod pocztowy: 67-200
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 881984,55 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 110 dni
| 2025-01-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |