Realizacja zadań wynikających z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” na rzecz na rzecz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy
Poradnia Psychologiczno -Pedagogiczna nr 1
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00409655
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-25 18:46
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9671022973
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawnąUsługi fizjoterapii
Wykonawcy
7 przyznanych
Indywidualna Praktyka Edukacyjno-Terapeutyczna Anna AdamskaBydgoszcz, PL
21 600 PLNIndywidualna Praktyka Edukacyjno-Terapeutyczna Anna AdamskaBydgoszcz, PL
21 600 PLNKinga Dorszewska - KaniakCzarnowo, PL
8640 PLNBeata CholewczyńskaBydgoszcz, PL
8640 PLNFIZJOTERAPIA I ODNOWA BIOLOGICZNA "INSTANT CARE" AGATA GÓRSKABydgoszcz, PL
4320 PLNUSŁUGI TERAPEUTYCZNE I PEDAGOGICZNE JOLANTA CHEŁEKBydgoszcz, PL
14 400 PLNEwelina KnitterBydgoszcz, PL
14 400 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.