Remont elewacji z fundamentem oraz schodów wejściowych do budynku Inspektoratu ZUS w Augustowie, ul. Hoża 8
Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00409730
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00409730/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-26 07:26
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f2372295-2f42-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 5213017228
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00409730 z dnia 2022-10-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji z fundamentem oraz schodów wejściowych do budynku Inspektoratu ZUS w Augustowie, ul. Hoża 8
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600048
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Młynowa 29
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-404
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.bialystok@zus.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/zus1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
ubezpieczenia społeczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji z fundamentem oraz schodów wejściowych do budynku Inspektoratu ZUS w Augustowie, ul. Hoża 82.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2372295-2f42-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00409730
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00249073/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Remont elewacji z fundamentem oraz schodów wejściowych do budynku w Inspektoracie ZUS w Augustowie, ul. Hoża 8
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00339721/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 010000.271.13.2022-ZAP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 279593,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są prace remontowe w budynku Inspektoratu ZUS w Augustowie, ul. Hoża 8, polegające na:
a) odnowieniu elewacji ścian zewnętrznych (system BSO);
b) naprawie i odnowieniu cokołu wokół budynku z kamienia naturalnego ( piaskowiec);
c) remoncie wszystkich schodów wejściowych do budynku oraz podjazdu przy wejściu głównym do budynku dla osób ze szczególnymi potrzebami;
d) odnowieniu elementów metalowych (kraty piwniczne, balustrada II piętra balkonu, balustrady przy balkonach elewacji wschodniej, odwodnienie liniowe przy garażach, balustrada na murkach wjazdu do garaży oraz malowanie drzwi garażowych);
e) naprawie zadaszenia nad wszystkimi wejściami do budynku (wejście główne, daszek dla dwóch wejść od ul. Młyńskiej, wejście do Inspektoratu od strony podwórka, wejście do CSZ od strony podwórka oraz daszek nad wjazdem do garaży);
f) wymianie orynnowania całego budynku;
g) naprawie opaski wokół budynku;
h) naprawie podjazdu samochodowego do zaplecza gastronomicznego w budynku;
i) odnowieniu murków przy zjeździe do garaży.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45410000-4 - Tynkowanie
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45262512-3 - Kamieniarskie roboty wykończeniowe
45262120-8 - Wznoszenie rusztowań
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt 1) ustawy PZPZamawiający unieważnia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.
| 2022-10-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |