Realizacja OBO Zielona Górka: Przebudowa chodnika przy ul. Zientary-Malewskiej na wysokości przystanku autobusowego „Morwowa”

ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00409877
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00409877/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-26 08:42
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cdace970-3e45-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
7393851186
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00409877 z dnia 2022-10-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja OBO Zielona Górka: Przebudowa chodnika przy ul. Zientary-Malewskiej na wysokości przystanku autobusowego „Morwowa”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG, ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 281358034

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ryszarda Knosały 3 lokal 5B

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-015

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdzit.olsztyn.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdzit.olsztyn.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.olsztyn.eu/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Realizacja OBO Zielona Górka: Przebudowa chodnika przy ul. Zientary-Malewskiej na wysokości przystanku autobusowego „Morwowa”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cdace970-3e45-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00409877

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00365951/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZ.2510.51.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zadania jest przebudowa chodnika na wysokości przystanku autobusowego „Morwowa” w Olsztynie.
W ramach robót budowlanych przewidziano wymianę konstrukcji nawierzchni chodnika. Szerokość użytkowa wynosić będzie 2,00m, a na wysokości peronu przystankowego 2,50m. Na wysokości przystanku autobusowego chodnik stanowiący peron autobusowy, znajdował się będzie przy jezdni od której odseparowany zostanie krawężnikiem betonowym o wymiarach 15x30 na ławie betonowej z oporem z betonu cementowego C 12/15 wystającym 15 cm ponad nawierzchnię jezdni. Od strony trawnika przebudowywane ciągi piesze ograniczone zostaną obrzeżem betonowym prefabrykowanym 8x30 cm na podsypce cementowo-piaskowej o grubości 3 cm.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ (dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.
2022-10-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane