Remont posadzki na obu poziomach garażu przy ul.E.J.Abramowskiego 9 wraz z wymianą koryt odwodnienia liniowego zgodnie z decyzja PINB.
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00409883
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00409883/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-26 08:44
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1bb18650-3fdb-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5213321452
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie domówRoboty odwadniające i nawierzchniowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00409883 z dnia 2022-10-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont posadzki na obu poziomach garażu przy ul.E.J.Abramowskiego 9 wraz z wymianą koryt odwodnienia liniowego zgodnie z decyzja PINB.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010858407
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Irysowa 19
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-660
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 225493798
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zgnmokotow.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgnmokotow.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zgnmokotow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont posadzki na obu poziomach garażu przy ul.E.J.Abramowskiego 9 wraz z wymianą koryt odwodnienia liniowego zgodnie z decyzja PINB.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1bb18650-3fdb-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00409883
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00013704/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.25 Remont posadzki na obu poziomach garażu przy ul.E.J.Abramowskiego 9 wraz z wymianą koryt odwodnienia liniowego zgodnie z decyzja PINB.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ-PNK.260.21.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 346432,66 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie remontu posadzki wraz z wymianą odwodnienia liniowego w garażach budynku przy ul. E. J. Abramowskiego 9 w Warszawie
4.5.3.) Główny kod CPV: 45211100-0 - Roboty budowlane w zakresie domów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający działając na podstawie art. 255 pkt. 2 ww. ustawy unieważnia postępowanie, ponieważ wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-10-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |