Budowa drogi gminnej klasy L od ronda na ul. Bocheńskiej do ul. Przemysłowej w msc. Gdów w km 0+000,00 - 1+233,01
Gmina Gdów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00409924
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00409924/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-26 08:54
- Lokalizacja
- Gdów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-002ef2a0-2d00-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 6831006563
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00409924 z dnia 2022-10-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej klasy L od ronda na ul. Bocheńskiej do ul. Przemysłowej
w msc. Gdów w km 0+000,00 - 1+233,01
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gdów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555996
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 40
1.5.2.) Miejscowość: Gdów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-420
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: (12) 251 - 41 – 66
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gdow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gdow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/uggdow,m,402211,2022.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi gminnej klasy L od ronda na ul. Bocheńskiej do ul. Przemysłowejw msc. Gdów w km 0+000,00 - 1+233,01
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-002ef2a0-2d00-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00409924
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037043/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Budowa drogi gminnej klasy L od ronda na ul. Bocheńskiej do ul. Przemysłowej w msc. Gdów w km 0+000,00-1+233,01.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00333933/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZPI-IV.271.ZP-14.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 10066058,96 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Budowa drogi gminnej klasy L od ronda na ul. Bocheńskiej do ul. Przemysłowej w msc. Gdów w km 0+000,00 - 1+233,01”
Projektuje się budowę nowego odcinka drogi publicznej, klasy L, o nawierzchni asfaltowej i o długości 1225,15m, w km 0+007,86 - 1+ 233,01 - ulicę Przemysłową w Gdowie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawcy: firma Przewóz Towarów oraz Budownictwo Drogowe Roboty Ziemne Mirosław Satoła oraz Firma Usługowo Produkcyjno Handlowa Tran-Ziem Jerzy Satoła, pismem z dnia 16.10.2022 r. poinformowali Zamawiającego o wycofaniu ofert złożonych w postępowaniu jw.Zamawiający na sfinansowanie zamówienie przeznaczył kwotę 8 300 000,00 zł brutto. Cena oferty najkorzystniejszej znacznie przewyższa kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia. Mając na uwadze zaistniałą sytuację, Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ nie istnieje możliwość zwiększenia kwoty na sfinansowanie zamówienia do ceny 8 848 661,67 zł, którą zaoferował Wykonawca.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7564500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11935154,82 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-10-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |