Budowa i remont szlaków zrywkowych – zadania dodatkowe

PGL LP Nadleśnictwo Kołaczyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00410609
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00410609/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-26 11:34
Lokalizacja
Kołaczyce, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-672cc0b2-38b7-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
6852237173
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

2 przyznane

RAFAŁ KRÓLUstrobna, PL · lot 0
52 705,5 PLN
JÓZEF RAŚRzepnik, PL · lot 1
68 818,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00410609 z dnia 2022-10-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i remont szlaków zrywkowych – zadania dodatkowe

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PGL LP Nadleśnictwo Kołaczyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180287967

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nawsie Kołaczyckie

1.5.2.) Miejscowość: Kołaczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-213

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kolaczyce@krosno.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kolaczyce.krosno.lasy.gov.pl/nadlesnictwo

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kolaczyce.krosno.lasy.gov.pl/nadlesnictwo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


lesnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa i remont szlaków zrywkowych – zadania dodatkowe

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-672cc0b2-38b7-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00410609

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00355259/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.47.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 98800 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Prace do wykonania obejmuja 1) wyrównanie kolein, poszerzenie szlaku
2) ułożenie płyt drogowych
3) wykonanie przepustów
4) karczowanie pni
6)Utwardzenie tłuczniem ubytków na szlakach
prace należy wykonać na terenie leśnictw: Bierówka, Bieździedza Lisów Tarnowiec, Pietrusza Wola i Pagorzyna

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 42850 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

wykonanie następujących robót:
1)wyrównanie kolein, poszerzenie szlaku
2) ułożenie płyt drogowych
3) wykonanie przepustów
4) karczowanie pni
6)Utwardzenie tłuczniem ubytków na szlakach
Prace do wykonania na terenie leśnictw : Czarnorzeki , Węglówka, Odrzykoń Wola Komborska

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 55950 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 52705,5 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 54729,47 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 52705,5 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe RAF-BUD Rafał Król

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6842278420

7.3.4) Miejscowość: Ustrobna

7.3.5) Kod pocztowy: 38-406

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 52705,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-11-30

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 68818,5 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 104609,9 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 68818,5 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowo Sprzętowy R-BUD Józef Raś

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6841045760

7.3.4) Miejscowość: Rzepnik

7.3.5) Kod pocztowy: 38-471

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68818,5 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-11-30
2022-10-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane