Rewitalizacja zabytkowego budynku przy alei Niepodległości 12-14 wraz z rewitalizacją parku kieszonkowego – opracowanie dokumentacji projektowej oraz przebudowa terenów zieleni wraz z budową ....

Gmina Piła-Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Pile

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00410812
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00410812/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-26 12:13
Lokalizacja
Piła, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-54f43f71-4565-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
7642614167
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty odwadniające i nawierzchnioweRoboty w zakresie różnych nawierzchniUsługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00410812 z dnia 2022-10-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja zabytkowego budynku przy alei Niepodległości 12-14 wraz z rewitalizacją parku kieszonkowego – opracowanie dokumentacji projektowej oraz przebudowa terenów zieleni wraz z budową ....

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Piła-Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Pile

1.3.) Oddział zamawiającego: Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Pile

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 301979488

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dąbrowskiego 8

1.5.2.) Miejscowość: Piła

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-920

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.7.) Numer telefonu: 673514777

1.5.8.) Numer faksu: 673514804

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzgm.pila.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzgm.pila.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mzgmpila.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rewitalizacja zabytkowego budynku przy alei Niepodległości 12-14 wraz z rewitalizacją parku kieszonkowego – opracowanie dokumentacji projektowej oraz przebudowa terenów zieleni wraz z budową ....

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54f43f71-4565-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00410812

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027824/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Rewitalizacja zabytkowego budynku przy Al. Niepodległości 12-14 wraz z rewitalizacją parku kieszonkowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie ujęte jest w złożonym wniosku do Banku Gospodarstwa Krajowego o udzielenie pożyczki Jessica 2 na realizację projektu inwestycyjnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2022/TP/16

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1508695,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Rewitalizacja zabytkowego budynku przy alei Niepodległości 12-14 wraz z rewitalizacją „parku kieszonkowego”– opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie rewitalizacji parku kieszonkowego w zakresie zieleni urządzonej. Przedmiotowe przedsięwzięcie dotyczy kompleksowej rewitalizacji terenu „parku kieszonkowego”.
Prace przewidziane do wykonania:
• Zagospodarowanie terenu zielenią, wykonanie prac pielęgnacyjnych oraz wycinkowych
w istniejącym drzewostanie, wykonanie nowych nasadzeń w celu wzbogacenia
i urozmaicenia zieleni istniejącej, rekultywacja trawników.
• Wprowadzenie elementów małej architektury: koszy na śmieci, ławek.
• Wprowadzenie elementów małej architektury: wykonanie strefy rekreacji z elementami zabawowymi i siłowymi przeznaczonymi dla różnych grup wiekowych, aktywizującymi zarówno dzieci i młodzież, jak i osoby starsze.
• Przeprojektowanie ciągów pieszych: wymianę nawierzchni istniejących ciągów oraz zaprojektowanie ciągu pieszego ułatwiającego komunikację między pozostałymi ciągami (przybliżony przebieg wskazano na zał. graficznym w PFU), usunięcie istniejących murków.
• Przebudowa oświetlenia istniejącego oraz wykonanie nowego oświetlenia, wprowadzenie podświetleń wybranych kompozycji roślinnych lub drzew oraz iluminacji świątecznej w postaci kurtyn świetlnych na wybranych egzemplarzach drzew.
• Zmianę układu komunikacyjnego przez zwiększenie liczby miejsc postojowych, montaż słupków ograniczających.
• Wykonanie niezbędnych dla realizacji zadania prac rozbiórkowych dotyczących nawierzchni i infrastruktury podziemnej.
• Montaż monitoringu podłączonego do gminnej sieci monitoringu miejskiego (po uzgodnieniu warunków przyłączeniowych i technologicznych ze Strażą Miejską).
W przypadku braku możliwości podłączenie do gminnej sieci monitoringu system winien być podłączony do sieci internet za pomocą routera z wbudowanym modemem GSM. Umożliwiać powinien zdalny podgląd oraz zdalne zgrywanie nagrań oraz co najważniejsze zapewniać stałą kontrolę nad prawidłowością działania systemu.
2. Przedmiot zamówienia wykonawca zrealizuje w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

3. Ogólny zakres prac obejmuje:
a) Opracowanie projektu zagospodarowania przestrzeni o powierzchni ok. 8500m2, przyległej do kamienicy zlokalizowanej przy alei Niepodległości 12-14 (działki o nr ewidencyjnych 367/19, 124/15, 124/16), która powinna uwzględniać przebudowę zarówno zieleni istniejącej, jak również oświetlenia oraz nawierzchni utwardzonej i elementów małej architektury, a także monitoring i instalację elektryczną.
b) uzyskanie niezbędnych uzgodnień, decyzji administracyjnych, opinii i ekspertyz wymaganych przepisami szczególnymi oraz innych dokumentów wymaganych na etapie projektowania ( wraz z poniesieniem ewentualnych kosztów ich uzyskania);
c) opracowanie dokumentacji powykonawczej,
d) sporządzenie harmonogramu rzeczowo – finansowego,
e) przygotowanie kompletnego wniosku wraz z załącznikami przewidzianymi przepisami prawa budowlanego i wymaganymi do uzyskania pozwoleń na budowę lub zgłoszenia robót,
f) Wykonawca jest zobowiązany prowadzić roboty terenowe w taki sposób i w takich godzinach, aby nie zakłócać normalnego funkcjonowania mieszkańców.
g) uzyskanie w razie konieczności w imieniu Zamawiającego decyzji o pozwoleniu na budowę;
Zakres rzeczowy oraz wymagania zamawiającego w stosunku do przedmiotu zamówienia określa Program Funkcjonalno-Użytkowy (dalej PFU) – załącznik nr 10 do SWZ
PFU i wszystkie dodatkowe dokumenty stanowią integralną część SWZ. Wymagania określone w dokumentach są obowiązkowe dla wykonawcy. Wykonawca nie może wykorzystywać błędów lub opuszczeń w dokumentach, a o ich wykryciu winien natychmiast powiadomić zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Dnia 21.10.2022 r. o godz. 11.00 upłynął termin składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na w/w przedmiot zamówienia. Do wyznaczonego terminu nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na podst. art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

2022-10-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane