Remont ścian i pokrycia dachu sali gimnastycznej i części administracyjnej w budynku Szkoły Podstawowej nr 60 przy ul. Zbaraskiej 3 w Warszawie.

Urząd m.st. Warszawy Dzielnica Praga-Południe

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00411179
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00411179/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-26 13:27
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-05b77a25-1313-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wykonywanie pokryć dachowychRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE JACEK REPLINWarszawa, PL · lot 0
414 750,11 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00411179 z dnia 2022-10-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ścian i pokrycia dachu sali gimnastycznej i części administracyjnej w budynku Szkoły Podstawowej nr 60 przy ul. Zbaraskiej 3 w Warszawie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd m.st. Warszawy Dzielnica Praga-Południe

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grochowska 274

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-841

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pragapoludnie.wzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pragapld.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont ścian i pokrycia dachu sali gimnastycznej i części administracyjnej w budynku Szkoły Podstawowej nr 60 przy ul. Zbaraskiej 3 w Warszawie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-05b77a25-1313-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00411179

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019968/20/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.43 Remont ścian i pokrycia dachowego w sali gimnastycznej i części administracyjnej w budynku SP nr 60 przy ul. Zbaraskiej 3 w Warszawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00291439/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UD-VI-ZP/36/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont i ocieplenie ścian zewnętrznych oraz dachu sali gimnastycznej, części administracyjnej oraz strefy wejścia do budynku Szkoły Podstawowej nr 60.
Część budynku, której dotyczy zamówienie, to budynek wolnostojący, parterowy, w części podpiwniczony. Nad częścią administracyjną i nad salą gimnastyczną stropodach niewentylowany. Dachy na wszystkich częściach budynków płaskie.
Stolarka okienna plastikowa, nie podlegająca wymianie, za wyjątkiem okien w części wejściowej do budynku. Aluminiowe drzwi wejściowe do budynku nie podlegają wymianie. Ściany podziemia zostaną wyremontowane, zaizolowane przeciwwilgociowo i ocieplone.
Ściany zewnętrzne budynku ocieplone, wymienione parapety zewnętrzne. Nad wejściami do budynku zamontowane zostaną daszki z przykryciem z litej płyty poliwęglanowej grubości min. 4,0 mm.
Wymienione zostanie oświetlenie zewnętrzne budynku oraz instalacja odgromowa. Zamawiający będzie wymagał, aby materiały użyte do wykonania termomodernizacji były zgodne z opisem w STW i OR. W przypadku chęci zamiany materiałów niezbędne będzie dostarczenie kart materiałowych zamienników i uzyskanie zgody Inspektora Nadzoru na ich zastosowanie.
Szczegółowy opis wszystkich robót zawierają Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót stanowiące integralną część dokumentacji zamówienia. Roboty tymczasowe i towarzyszące należy doliczyć do pozycji podstawowych danego rodzaju robót.
UWAGA: ROBOTY BĘDĄ PROWADZONE NA CZYNNYM OBIEKCIE
2. Szczegółowy opis oraz zakres robót określają załączniki nr 9,10,11 do SWZ tj. opis przedmiotu zamówienia, STWiOR, przedmiary robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 397290,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 494905,83 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 414750,11 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE JACEK REPLIN

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 95218664127

7.3.3) Ulica: Pilarzy 7

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 04-425

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41475011 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-10-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane