Roboty remontowe ogólnobudowlane w budynku nr 14 w kompleksie wojskowym m. Lębork.

6 Wojskowy Oddział Gospodarczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00411199
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00411199/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-26 13:31
Lokalizacja
Lędowo-Osiedle, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-727fd647-4899-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
8393043908
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

ARTUR CHADACZSłupsk, PL · lot 0
20 662 415 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00411199 z dnia 2022-10-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty remontowe ogólnobudowlane w budynku nr 14 w kompleksie wojskowym m. Lębork.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 6 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220515410

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1N

1.5.2.) Miejscowość: Lędowo-Osiedle

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-271

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 6wog.przetargi@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.6wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/6wog

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Wojskowa Jednostka Budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty remontowe ogólnobudowlane w budynku nr 14 w kompleksie wojskowym m. Lębork.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-727fd647-4899-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00411199

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00053918/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.28 Roboty remontowe ogólnobudowlane w bud. 14 w kompleksie wojskowym m. Lębork

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00389050/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie negocjacji bez ogłoszenia na podstawie: art. 301 ust. 1 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne:
Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia, jeżeli ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia, niewynikającą z przyczyn leżących po stronie zamawiającego, której wcześniej nie można było przewidzieć, nie można zachować terminów określonych dla trybu podstawowego.

Uzasadnienie faktyczne:
Przygotowanie budynku na potrzeby Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej. Stan techniczny nie pozwala na eksploatowanie, brak zachowania estetyki obiektu. Stan techniczny powłok malarskich zły na korytarzach oraz klatce schodowej. Pilna konieczność przygotowania ciągów komunikacyjnych.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 56/INFR/6WOG/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są: Roboty remontowe ogólnobudowlane w budynku nr 14
w kompleksie wojskowym m. Lębork
Kod CPV:

45400000-1 – Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych;
45453000-7 – Roboty remontowe i renowacyjne;
45000000-7 – Roboty budowlane.


Szczegółowy zakres prac do wykonania określa przedmiar robót i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, zamieszczone w plikach, które stanowią załączniki do SWZ:
- załącznik nr 2 - przedmiar robót;
- załącznik nr 3 - specyfikacja techniczna.

Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z przedmiarem robót i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót.

Materiały, które będą użyte do wykonania robót, muszą spełniać wymagania Zamawiającego określone w przedmiarze robót i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych.

Kosztorys ofertowy uproszczony zawierający zestawienie robocizny, materiałów i sprzętu
z cenami jednostkowymi i wartością należy sporządzić na podstawie przedmiaru robót
i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych.

Kosztorys musi być złożony w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym, lub podpisem osobistym osoby upoważnionej do reprezentowania wykonawców zgodnie z formą reprezentacji określoną w dokumencie rejestrowym właściwym dla formy organizacyjnej lub innym dokumencie.

Wynagrodzenie za wykonanie prac jest wynagrodzeniem kosztorysowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 206624,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 206624,15 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 206624,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CHADACZ ARTUR - FLOOR

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 220470528

7.3.3) Ulica: Złota

7.3.4) Miejscowość: Słupsk

7.3.5) Kod pocztowy: 76-200

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 20662415 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-11-10

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-10-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane