Przebudowa i rozbudowa drogi powiatowej nr 3521E w miejscowości Trzebca, o długości 0,795km

POWIAT PAJĘCZAŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00411263
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00411263/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-26 13:41
Lokalizacja
Pajęczno, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f1fc438f-327f-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
5080013489
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty rozbiórkowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00411263 z dnia 2022-10-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i rozbudowa drogi powiatowej nr 3521E w miejscowości Trzebca, o długości 0,795km

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT PAJĘCZAŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 592298009

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 76

1.5.2.) Miejscowość: Pajęczno

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-330

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 34/311-31-20

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiatpajeczno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatpajeczno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiatpajeczno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i rozbudowa drogi powiatowej nr 3521E w miejscowości Trzebca, o długości 0,795km

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1fc438f-327f-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00411263

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00044522/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa i rozbudowa drogi powiatowej nr 3521 E w miejscowości Trzebca, o długości 0,795 km

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00343265/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPI.272.11.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 0 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Przebudowa i rozbudowa drogi powiatowej Nr 3521E w miejscowości Trzebca, o długości 0,795 km”.
Projekt obejmuje następujące rodzaje robót:
a) jezdnia:
- rozbiórkę istniejącej nawierzchni jezdni tłuczniowej w km 0+625-1+420
- wykonanie koryta, warstwy kruszywa stabilizowanego cementem i podbudowy z kruszywa na w/w
odcinkach drogi, na pozostałych odcinkach drogi wykonanie koryta pod poszerzenia istniejącej
nawierzchni, wykonanie warstwy kruszywa stabilizowanego cementem, dolnej warstwy podbudowy w
korycie i ułożenie warstwy wyrównawczej podbudowy i warstwy górnej na całej szerokości jezdni
- ułożenie warstwy profilującej z betonu asfaltowego śr. gr. 3 cm
- wykonanie skropienia emulsją asfaltową i ułożenie geosiatki
- ułożenie warstwy wiążącej i ścieralnej z betonu asfaltowego
b) pobocza:
- wykonanie poboczy obustronnych szer. 1,0 m z destruktu bitumicznego
c) zjazdy:
- wykonanie przepustów z rur karbowanych HDPE wraz ze ściankami czołowymi
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego
- wykonanie nawierzchni z destruktu bitumicznego
d) utwardzenie terenu z kostki granitowej w obrębie przystanku autobusowego
e) rowy, obiekty inżynierskie i elementy odwodnienia:
- wykonanie rowów przydrożnych
- wykonanie przepustów pod koroną drogi
- wykonanie ścieków betonowych w poboczu drogi
- wykonanie umocnienia skarp i dna rowów przydrożnych
- wykonanie wylotów otwartych do rzek wraz z umocnieniem skarp i dna rzek
f) wycinka drzew kolidujących z przebudowywanym odcinkiem jezdni, poboczy i projektowanymi
rowami
g) oczyszczenia pasa drogowego z tzw. samosiewów (zakrzaczenia i drobne drzewa) dla poprawy
bezpieczeństwa ruchu i widoczności
h) wprowadzenie urządzeń zabezpieczających ruch drogowy i pieszy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu w terminie składania ofert tj. do dnia 26.09.2022 r. do godziny 10.00 wpłynęły dwie oferty:
Lp. Wykonawca Cena zawarta w ofercie (brutto) Okres gwarancji
1 P.U.H. „DOMAX” Arkadiusz Mika
ul. Grabińska 8, 42-283 Boronów 1 422 860,59 zł 60 miesięcy
2 Hucz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K
ul. Częstochowska 14, 42-283 Boronów 1 427 681,44 zł 60 miesięcy

– żadna z ofert nie została odrzucona na podstawie art. 226 ustawy Pzp. Oferta z najniższą ceną na dzień możliwości podpisania umowy przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia o kwotę 238 060,00 zł brutto.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1422860,59 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1427681,44 PLN

2022-10-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane