BO - L15/04/VIII - Remont i modernizacja istniejących boisk szkolnych oraz budowa nowego boiska do siatkówki plażowej przy Szkole Podstawowej nr 44 w Katowicach
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 IM. MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00411323
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00411323/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-26 13:52
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c15f0db5-3a50-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 9542327848
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00411323 z dnia 2022-10-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BO - L15/04/VIII - Remont i modernizacja istniejących boisk szkolnych oraz budowa nowego boiska do siatkówki plażowej przy Szkole Podstawowej nr 44 w Katowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44
1.3.) Oddział zamawiającego: IM. MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000722621
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Morawa 86
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-354
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 256 98 97
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp44.katowice@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sp44.katowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/cuw_katowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BO - L15/04/VIII - Remont i modernizacja istniejących boisk szkolnych oraz budowa nowego boiska do siatkówki plażowej przy Szkole Podstawowej nr 44 w Katowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c15f0db5-3a50-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00411323
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00150692/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 BO - Remont i modernizacja istniejących boisk szkolnych oraz budowa nowego boiska do siatkówki plażowej przy Szkole Podstawowej nr 44 w Katowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00359487/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/632/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 125076,92 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji istniejącej infrastruktury sportowej w SP44 przy ul. Morawy 86 wraz z wymianą piasku w dwóch istniejących boiskach do piłki plażowej przy ul. Brynicy 7 - etap I - w szczególności:
2.3.1. Zakres robót budowlanych - budynek przy ul. Morawa 86 :
usunięcie piasku z istniejącej zeskoczni,
poszerzenie i pogłębienie koryta zeskoczni,
demontaż słupów piłkochwytów,,
usunięcie tulei mocujących słupy piłkochwytów ,
demontaż słupów piłkochwytów,
demontaż obrzeży gumowych,
demontaż siatek piłkochwytów,
wykonanie nawierzchni, warstwa rozsączająca z żużlu,
rozścielenie geowłókniny ,
wypełnienie zeskoczni piaskiem płukanym,
mycie ciśnieniowe bieżni z poliuretanu,
zaślepienie gniazd po tulejach piłkochwytów,
betonowanie obrzeży zeskoczni,
wykonanie izolacji,
wykonanie narożników ochronnych SBR,
malowania linii na bieżni,
malowanie słupów piłkochwytów,
dostawa i montaż słupów aluminiowych do piłki siatkowej,
dostawa i montaż siatek polipropylenowej piłkochwytów,
dostawa i montaż słupów piłkochwytów,
wykonanie fundamentów pod słupy piłkochwytów,
uzupełnienie nawierzchni syntetycznej ,
dostawa i montaż tablicy informacyjnej,
wywóz i utylizacja materiału z rozbiórki.
2.3.2. Zakres robót budowlanych - budynek przy u. Brynicy 7:
usunięcie piasku z dwóch istniejących boisk do piłki siatkowej plażowej,
pogłębienie jednego boiska (10 cm),
usunięcie geowłókniny,
ułożenie geowłókniny na boiskach,
napełnienie piaskiem 40 cm istniejących boisk do piłki siatkowej plażowej,
utylizacja piasku.
Wykonawca wykona wszelkie roboty budowlane, dostawy i inne czynności zgodnie z celem Inwestycji, opisem przedmiotu zamówienia zawartym w SWZ, a także dokumentacją projektową i innymi decyzjami w zakresie niezbędnym do pełnej realizacji i odbioru Inwestycji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 120540,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 120540,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 120540,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "GRUMIX" Karolina Przepióra Gruda
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6443096982
7.3.3) Ulica: Szkolna 8A
7.3.4) Miejscowość: Preczów gm. Psary
7.3.5) Kod pocztowy: 42-512
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 120540 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-11-30| 2022-10-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |