Wykonywanie usług w zakresie przeglądów technicznych, konserwacji i napraw sprzętu oraz aparatury medycznej Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu
WOJEWÓDZKI SZPITAL IM.ZOFII Z ZAMOYSKICH TARNOWSKIEJ W TARNOBRZEGU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00411370
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-26 14:00
- Lokalizacja
- Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8671881486
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i chirurgicznegoUsługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu chirurgicznegoUsługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu rentgenowskiego
Wykonawcy
182 przyznane
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
7560 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
5660,46 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1296 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
8424 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1080 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
3024 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
570,24 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
2153,52 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
896,4 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
7793,28 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
11 696,4 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
2129,76 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
89,64 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
475,2 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
961,2 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
254,88 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2916 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
864 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
1013,04 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
384,48 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
7292,16 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
725,76 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
3499,2 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
610,08 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
155,52 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
691,2 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
1077,84 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4104 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
864 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1404 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
3602,88 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1209,6 PLN"GREENPOL" INSTYTUT KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielona Góra, PL
1008,6 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
216 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1026 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
2585,52 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
216 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
1438,56 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
4320 PLNMEDIKOL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPOZNAŃ, PL
1728 PLNMEDIKOL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPOZNAŃ, PL
1728 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1166,4 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
648 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
3265,92 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
272,16 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
604,8 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
1555,2 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1080 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
2833,44 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
1108,56 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
846,72 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
257,04 PLNANMEDIQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWola Mrokowska, PL
4968 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
1661,04 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
181,44 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
4916,16 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
514,08 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
177,12 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
864 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
3693,6 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
622,08 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
311,04 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
3103,92 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
2591,82 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1468,8 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
864 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1404 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
644,76 PLNMEDIKOL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPOZNAŃ, PL
4212 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
3706,56 PLNMEDIKOL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPOZNAŃ, PL
6048 PLNMEDIKOL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPOZNAŃ, PL
2808 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
648 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
997,92 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
6324,48 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
1771,2 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
388,8 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
756 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
864 PLNABJ-VISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGałków Duży, PL
4752 PLNMEDIKOL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPOZNAŃ, PL
864 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
816,48 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
3991,68 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
155,52 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
527,04 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2160 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1620 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
324 PLNANMEDIQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWola Mrokowska, PL
3672 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
2229,12 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
1725,84 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
432 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
1896,48 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
557,28 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
1613,52 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
3493,2 PLNSTRYKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
8424 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
538,92 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
324 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
13 500 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
432 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
9720 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
628,56 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
2150,04 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
2280,96 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1296 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
265,68 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
216 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
375,84 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
403,92 PLNGRZEGORZ PAŁKOWSKINiepołomice, PL
21 883,24 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
3291,84 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
972 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
622,08 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
317,52 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
619,92 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
967,68 PLNWOJCIECH OPIOŁATyczyn, PL
8640 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1944 PLNANMEDIQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWola Mrokowska, PL
2937,6 PLNWOJCIECH OPIOŁATyczyn, PL
3672 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
95,04 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
557,28 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
1512 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1080 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
1209,6 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
786,24 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
440,64 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
442,8 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2916 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
777,6 PLNANMEDIQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWola Mrokowska, PL
24 840 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
95,04 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2160 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
401,76 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2808 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2160 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
622,08 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
648 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1728 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
393,12 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
972 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
216 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3240 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
648 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
73,44 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
302,4 PLNANMEDIQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWola Mrokowska, PL
1296 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1296 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
157,68 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
641,52 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
3939,84 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
1462,32 PLNTADEUSZ BASTAKraków, PL
4500 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
110 160 PLNMEDIKOL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPOZNAŃ, PL
9936 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1296 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3240 PLNANMEDIQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWola Mrokowska, PL
2160 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1728 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
146,88 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
88,56 PLNWOJCIECH OPIOŁATyczyn, PL
3456 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
432 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
615 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
155,52 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1404 PLNEKOMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
28 101,6 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
157,68 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
205,2 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
311,04 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1404 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
570,24 PLNENDOELEKTRONIK.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrwinów, PL
6004,8 PLNMEDIKOL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPOZNAŃ, PL
8208 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
648 PLNENDOELEKTRONIK.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrwinów, PL
2376 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
432 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
1771,2 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
285,12 PLNGRZEGORZ KOPERWASLublin, PL
220,32 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
540 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.