Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie Gminy Jodłowa

Gmina Jodłowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00411704
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00411704/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-26 14:53
Lokalizacja
Jodłowa, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c32f68e9-3e60-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
8722220502
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

Wykonawcy

1 przyznane

Zakład Gospodarki Komunalnej w Jodłowej Spółka z o.o.Jodłowa, PL · lot 0
134 977,93 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00411704 z dnia 2022-10-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie Gminy Jodłowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jodłowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661100

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: brak

1.5.2.) Miejscowość: Jodłowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-225

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.gmina@jodlowa.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jodlowa.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.ugjodlowa.itl.pl/bip/index.php?page=zwykly.php&under=22&grp=1&dep=247

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie Gminy Jodłowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c32f68e9-3e60-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00411704

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00014964/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie Gminy Jodłowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00377672/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Gmina Jodłowa jest jednostką sektora finansów publicznych, posiada 100% udziałów w spółce pn. Zakład Gospodarki Komunalnej w Jodłowej Sp. z o. o. nie posiadającej bezpośredniego udziału kapitału prywatnego. Gmina Jodłowa sprawuje kontrolę nad ww spółką, odgrywa decydującą rolę w zakresie określania celów strategicznych, obszarów działalności i zarządzania sprawami spółki (Akt not. Z dn. 23.12.2020) Spółka została powołana w celu wykonywania zadań własnych gm. Jodłowa i wspólnych z Gminami sąsiednimi. Spółka powstałą 31.12.2020 stąd jej dane dot. średniego przychodu za 3 lata są niedostępne. Procent działalności ustalony został na podstawie wiarygodnych prognoz handlowych z których wynika że spółka będzie prowadziła ponad 90% działalności na rzecz gm. Jodłowa.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót inżynieryjno – drogowych polegających na remoncie dróg gminnych dojazdowych do gruntów rolnych zlokalizowanych na terenie Gminy Jodłowa. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części.

Przewidziana do remontu droga gminna niepubliczna „Bożek - Osiny” urządzona na działce nr ewid. 337/2, zlokalizowanej w miejscowości Zagórze, gm. Jodłowa, stanowi drogę dojazdową do występujących tam gruntów rolnych. Nawierzchnia jezdni drogowej jest zdeformowana, nierówna, z występującymi głębokimi koleinami. projektowane jest dwuwarstwowe utwardzenie jezdni drogowej wraz z obustronnymi poboczami, składające się z dolnej warstwy podbudowy, ułożonej z kruszyw łamanych o grubości 5 cm po zagęszczeniu oraz nawierzchni z mieszanki tłuczniowej o grubości 5 cm po zagęszczeniu. Wszystkie projektowane roboty inżynieryjno - drogowe wykonywane będą w obrębie istniejącego pasa drogowego, bez zmiany szerokości jezdni, która w dalszym ciągu wynosić będzie 2,60 m.

Przewidziany do remontu odcinek drogi niepublicznej „Nad Gminą” urządzoney na działce nr ewid. 1789, zlokalizowanej w miejscowości Jodłowa, stanowi drogę dojazdową do występujących tam gruntów rolnych. Zbyt cienka warstwa żwirowej nawierzchni jezdni drogowej, bezpośrednio ułożona na podłożu gruntowym, jest rozmyta, zdeformowana z występującymi głębokimi koleinami. Projektowane jest dwuwarstwowe utwardzenie jezdni drogowej wraz z obustronnymi poboczami, składające się z dolnej warstwy podbudowy, ułożonej z kruszyw łamanych o grubości 5 cm po zagęszczeniu oraz nawierzchni z mieszanki tłuczniowej o grubości 5 cm po zagęszczeniu. Wszystkie projektowane roboty inżynieryjno - drogowe wykonywane będą w obrębie istniejącego pasa drogowego, bez zmiany szerokości jezdni, która w dalszym ciągu wynosić będzie 2,60 m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 134977,93 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 134977,93 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 134977,93 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Gospodarki Komunalnej w Jodłowej Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000876538

7.3.3) Ulica: Jodłowa 57

7.3.4) Miejscowość: Jodłowa

7.3.5) Kod pocztowy: 39-225

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 134977,93 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-11-02

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-10-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane