„Naprawienie szkody - awaryjna likwidacja deformacji nieciągłej powstałej na terenie Cmentarza Parafialnego Parafii Niepokalanego Serca NMP przy ul. Jana Pawła II w Trzebini,

Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00412071
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00412071/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-27 08:18
Lokalizacja
Bytom, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2b373921-55be-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
6262619005
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

Wykonawcy

1 przyznane

FHU „RUCKI” Tomasz RuckiTrzebinia, PL · lot 0
918 141,61 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00412071 z dnia 2022-10-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Naprawienie szkody - awaryjna likwidacja deformacji nieciągłej powstałej na terenie Cmentarza Parafialnego Parafii Niepokalanego Serca NMP przy ul. Jana Pawła II w Trzebini,

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276902504

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 207

1.5.2.) Miejscowość: Bytom

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-914

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: akruk@srk.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.srk.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


górnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Naprawienie szkody - awaryjna likwidacja deformacji nieciągłej powstałej na terenie Cmentarza Parafialnego Parafii Niepokalanego Serca NMP przy ul. Jana Pawła II w Trzebini,

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b373921-55be-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00412071

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

art. 214 ust. 1 pkt 5) Ze względu na wyjątkową sytuację zagrożenia związanego z możliwością powstania szkody o znacznych rozmiarach oraz w celu ograniczenia negatywnych skutków związanych z możliwością powstawania kolejnych zapadlisk, zagrażających życiu lub zdrowiu ludzi

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Zp-KCL-0037/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Likwidacja poprzez zasypanie deformacji nieciągłej (zapadliska) powstałego na nieruchomości położonej w Trzebini przy ul. Jana Pawła II, nr działki 792/1, 762/3, 757/1 o wymiarach – średnica ok. 17 m; głębokość ok. 12 m.
Szczegółowy zakres obejmuje awaryjną likwidację deformacji nieciągłej (zapadliska) na terenie Cmentarza w Trzebini, działki nr 792/1, 762/3, 757/1 poprzez zasypanie materiałem do zasypu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU „RUCKI” Tomasz Rucki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 62-19-16-023

7.3.4) Miejscowość: Trzebinia

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 918141,61 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

2022-10-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane