Dostawa i montaż balustrad na gruncie w budynku internatu sportowego D do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie
Centralny Ośrodek Sportu z siedzibą w Warszawie, (00-449), ul. Łazienkowska 6A, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie (84-120) ul. Żeromskiego 52
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00412564
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00412564/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2022-10-27 10:21
- Lokalizacja
- Władysławowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eba1471c-3814-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 7010273950
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00412564 z dnia 2022-10-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż balustrad na gruncie w budynku internatu sportowego D do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Sportu z siedzibą w Warszawie, (00-449), ul. Łazienkowska 6A, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie (84-120) ul. Żeromskiego 52
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 14273335600035
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żeromskiego 52
1.5.2.) Miejscowość: Władysławowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-120
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.wladyslawowo@cos.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.cos.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eba1471c-3814-11ed-8832-4e4740e186ac1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sport
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż balustrad na gruncie w budynku internatu sportowego D do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eba1471c-3814-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00412564
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019693/22/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.19 Dostawa i montaż balustrad na gruncie w budynku internatu sportowego D do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00354334/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 49/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie, dostawa i montaż balustrad na gruncie w budynku internatu sportowego D do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie
Wymagania ogólne
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie balustrad tarasów na gruncie przy budynku internatu sportowego D w OPO COS Cetniewo.
Balustrady mają ograniczyć komunikację po tarasach na gruncie osób postronnych oraz zapewnić intymność osobom mieszkającym na kondygnacji parteru oraz korzystającym z tarasów.
Balustradę przewiduje się wykonać na 16 tarasach zlokalizowanych na parterze przedmiotowego budynku. Długość balustrad łącznie wynosi ok. 111 mb, pow. projektowanych balustrad wynosi ok. 133 m2.
Balustradę proponuje się wykonać ze stali nierdzewnej, z pochwytem na wysokości ok. 120 cm od powierzchni tarasu. Jako wypełnienie balustrady proponuje się tafle szkła bezpiecznego oklejone folią z efektem lustra weneckiego, mocowane pomiędzy słupkami. Słupki proponuje się zakotwić w istniejących warstwach tarasu na gruncie – płyty betonowe, podbudowa betonowa – za pomocą prętów gwintowanych wklejonych na kotwę chemiczną.
W związku z koniecznością zachowania ładu architektonicznego elewacji budynku, proponuje się wykonać balustradę w sposób najbardziej zbliżony do balustrad balkonowych budynku. Wygląd i konstrukcję istniejących balustrad przedstawiono w załączniku nr 5 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 44212320-8 - Konstrukcje różne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44231000-8 - Gotowe panele ogrodzeniowe
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 258300 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 258300 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 258300 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mariusz Gustowski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Woj-Mar Mariusz Gustowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 191706890
7.3.3) Ulica: ul. Kwiatowa 8
7.3.4) Miejscowość: Sopieszyno
7.3.5) Kod pocztowy: 84-215
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 258300 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-10| 2022-10-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |