"Przebudowa ul. M. Kopernika w m. Koźminek"
Gmina Koźminek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00412599
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00412599/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-27 10:29
- Lokalizacja
- Koźminek, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-957fe0b7-4610-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 9680868787
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00412599 z dnia 2022-10-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Przebudowa ul. M. Kopernika w m. Koźminek"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Koźminek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855417
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 7
1.5.2.) Miejscowość: Koźminek
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-840
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 627637085
1.5.8.) Numer faksu: 627637207
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kozminek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozminek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Przebudowa ul. M. Kopernika w m. Koźminek"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-957fe0b7-4610-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00412599
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024765/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Przebudowa ul. M. Kopernika w m. Koźminek
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00382237/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIR ZPiFS.271.2.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1332533,97 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie dofinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w 2022 roku.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
1. Opis przedmiotu zamówienia
1.1 W ramach zadania planowane jest wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej jezdni , chodników, zjazdów do posesji oraz zieleni.
Projektuje się jezdnię bitumiczną o szerokości 5,50m, obustronny chodnik o szerokości zmiennej (w zależności od miejsca usytuowania) z betonowej kostki brukowej oraz wymianę nawierzchni zjazdów.
1.2 Zestawienie powierzchni :
- powierzchnia zabudowy chodnika: 1527,00m2
- powierzchnia zabudowy zjazdów z kostki betonowej 336,00m2
- powierzchnia zabudowy wyniesionych przejść dla pieszych 137,00m2
- powierzchnia jezdni z kostki betonowej bezfazowej 967,00 m2
- powierzchnia zatok postojowych 298,00 m2
- powierzchnia zieleni 250,60 m2
- jezdni bitumicznej 1880,00 m2
1.3. Docelowe parametry techniczne:
- długość ulicy: 0+357 km.
- Klasa drogi: lokalna, klasa D
- Droga: jednojezdniowa, dwukierunkowa
- Prędkość projektowa: 30km/h
- Przekrój: uliczny
- Nawierzchnia: bitumiczna/betonowa kostka brukowa
- Chodniki: kostka betonowa
- Kategoria obciążenia ruchem KR1
- Grupa nośności podłoża G - 2,
- Głębokość przemarzania 0,80m,
- Wtórny moduł sprężystości 100MPa, wskaźnik zagęszczenia Is=1,00
Jeżeli na rysunkach, w STWiORB oraz w przedmiarze robót zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) materiałów lub norm, aprobaty, specyfikacje i systemy, o których mowa w art. 101 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a w odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy "lub równoważne". Cechy techniczne i jakościowe przedmiotu zamówienia winny odpowiadać Polskim Normom przenoszącym europejskie normy lub normy innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać (udowodnić) w ofercie, że oferowane przez niego roboty budowlane czy urządzenia spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.
W przypadku zastosowania materiałów równoważnych Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą zestawienia materiałów zamiennych do dokumentacji technicznej (opracowanie własne zawierające co najmniej: katalog producenta, nazwę producenta, opis materiałów) - niezłożenie takiego zestawienia oznacza, że Wykonawca zastosuje materiały i rozwiązania przyjęte w dokumentacji technicznej.
Zamawiający wymaga udzielenia rękojmi za wady i gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane 36 miesięcy - maksymalnie 60 miesięcy od dnia odebrania przez Zamawiającego robót budowlanych i podpisania (bez uwag) protokołu końcowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty znacznie przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia, pn. "Przebudowa ul. M. Kopernika w m. Koźminek" i wobec faktu, że Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty, zachodzi przesłanka do unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy 3.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2644343,36 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3499999,99 PLN
| 2022-10-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |