Zakup z dostawą i wdrożeniem urządzeń serwerowych dla COS-OPO we Władysławowie
Centralny Ośrodek Sportu z siedzibą w Warszawie, (00-449), ul. Łazienkowska 6A, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie (84-120) ul. Żeromskiego 52
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00412610
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00412610/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2022-10-27 10:31
- Lokalizacja
- Władysławowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8fa2fea7-3ac7-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 7010273950
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00412610 z dnia 2022-10-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup z dostawą i wdrożeniem urządzeń serwerowych dla COS-OPO we Władysławowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Sportu z siedzibą w Warszawie, (00-449), ul. Łazienkowska 6A, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie (84-120) ul. Żeromskiego 52
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 14273335600035
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żeromskiego 52
1.5.2.) Miejscowość: Władysławowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-120
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.wladyslawowo@cos.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.cos.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8fa2fea7-3ac7-11ed-8832-4e4740e186ac1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sport
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup z dostawą i wdrożeniem urządzeń serwerowych dla COS-OPO we Władysławowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8fa2fea7-3ac7-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00412610
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019693/22/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.20 Zakup z dostawą i wdrożeniem urządzeń serwerowych dla COS-OPO we Władysławowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00361340/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 51/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 395000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie obejmuje m.in.:
- montaż szafy serwerowej w głównej serwerowni COS Cetniewo zlokalizowanej w głównej serwerowni na parterze w internacie sportowym Albatros na terenie Zamawiającego,
- montaż serwerów, macierzy oraz przełączników w głównej serwerowni zlokalizowanej na parterze w internacie sportowym Albatros oraz serwerowni rezerwowej zlokalizowanej na piętrze w budynku przystadionowym na terenie Zamawiającego,
- montaż wraz z konfiguracją dwóch zasilaczy awaryjnych UPS w głównej serwerowni na parterze w internacie sportowym Albatros oraz serwerowni rezerwowej zlokalizowanej na piętrze w budynku przystadionowym na terenie Zamawiającego,
- konfiguracja 2 przełączników do pracy 10GB do w głównej serwerowni serwerowni na parterze w internacie sportowym Albatros oraz serwerowni rezerwowej zlokalizowanej na piętrze w budynku przystadionowym na terenie Zamawiającego,
- spawanie kabla światłowodowego łączącego, internat sportowy Albatros z serwerownią w budynku przystadionowym,
- konfiguracja macierzy nadanie adresacji, konfiguracja systemu Raid w serwerach serwerowni na parterze w internacie sportowym Albatros oraz serwerowni rezerwowej zlokalizowanej na piętrze w budynku przystadionowym na terenie Zamawiającego,
- instalacja oraz konfiguracja oprogramowania VMware vSphere 7 Essentials w serwerowni na parterze w internacie sportowym Albatros oraz serwerowni rezerwowej zlokalizowanej na piętrze w budynku przystadionowym na terenie Zamawiającego, wykonawca ma obowiązek posiadać certyfikat potwierdzający umiejętność wdrażania systemu wirtualizacji Vmware, Certyfikat Vmware certified ADVANCED PROFESSIONAL
- instalacja serwera vCenter Serwer, konfiguracja klastra , konfiguracja redundancji między 2 hostami Vmware w serwerowni na parterze w internacie sportowym Albatros oraz serwerowni rezerwowej zlokalizowanej na piętrze w budynku przystadionowym na terenie Zamawiającego,
- instalacja na skonfigurowanym środowisku wirtualnym 6 systemów Windows Server 2022 w serwerowni na parterze w internacie sportowym Albatros oraz serwerowni rezerwowej zlokalizowanej na piętrze w budynku przystadionowym na terenie Zamawiającego, wykonawca ma obowiązek posiadać certyfikat potwierdzający umiejętności wdrażania systemów serwerowych Microsoft
- nadanie adresacji oraz konfiguracja polityk bezpieczeństwa na UTM Fortigate, wykonawca
ma obowiązek posiadać certyfikat Fortinet Network Security min. 8
- konfiguracja wraz migracją usługi katalogowej AD w serwerowni na parterze w internacie sportowym Albatros oraz serwerowni rezerwowej zlokalizowanej na piętrze w budynku przystadionowym na terenie Zamawiającego,
- konfiguracja serwera plików wraz z migracją z środowiska Windows Server 2012,
- konfiguracja, podłączenie pod nową domenę do 60 klientów,
- konfiguracja oprogramowania veeam backup and replication,
- podstawowe zabezpieczenie środowiska serwerowego zgodnie z wymaganiami COS – OPO we Władysławowie – szczegóły do ustalenia na etapie realizacji umowy, nie więcej niż 10h pracy administratora,
Gwarancja na cały projekt wraz z wsparciem technicznym przez minimum 60 miesięcy 24h na dobę w trybie naprawy i rozwiązania problemu kolejnego dnia roboczego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44212320-8 - Konstrukcje różne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44231000-8 - Gotowe panele ogrodzeniowe
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęły dwie oferty i obie zostały odrzucone| 2022-10-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |