Przebudowa ścieżki przyrodniczo-dydaktycznej Czartowe Pole
NADLEŚNICTWO JÓZEFÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00412701
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00412701/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-27 10:52
- Lokalizacja
- Józefów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-97576035-3a6f-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 9180004204
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00412701 z dnia 2022-10-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ścieżki przyrodniczo-dydaktycznej Czartowe Pole
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO JÓZEFÓW
1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Józefów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950014989
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Leśna 46
1.5.2.) Miejscowość: Józefów
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-460
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84 6878005
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.zwolska@lublin.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jozefow.lublin.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/009e4e38-25fc-43a6-9853-c610cb616fdd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ścieżki przyrodniczo-dydaktycznej Czartowe Pole2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97576035-3a6f-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00412701
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00191609/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa ścieżki przyrodniczo-dydaktycznej Czartowe Pole
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00360619/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.12.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 707146,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie ścieżki przyrodniczo-dydaktycznej „Czartowe Pole”. Roboty budowlane obejmują
w szczególności:
- rozbiórkę istniejących elementów ścieżki tj.: schody terenowe, pomosty, kładki, dojścia drewniane,
- rozbiórkę istniejącej nawierzchni z kamienia „józefowskiego”,
- wykonanie nowych elementów ścieżki: schody terenowe, pomosty kładki i dojścia o nawierzchni drewnianej,
- ustawienie elementów małej architektury.
Roboty budowlane będące przedmiotem zamówienia będą wykonywane w oparciu o zgłoszenie.
Pełna obsługa geodezyjna jest po stronie Wykonawcy.
Jeżeli w jakimkolwiek miejscu dokumentacji projektowej użyto dla nazwy dąb lub akacja celem określenia z jakiego drewna mają być wykonane elementy ścieżki należy przez to rozumieć rodzime gatunki drzew tj. dąb szypułkowy i bezszypułkowy lub robinia akacjowa.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
1. załącznik nr 4 do SWZ – Dokumentacja projektowa, na którą składa się:
1) projekt zagospodarowania terenu,
2) projekt architektoniczno – budowlany,
3) projekt techniczny,
4) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
5) przedmiar robót (ma charakter wyłącznie pomocniczy),
2. załącznik nr 3 do SWZ – wzór umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45221113-7 - Roboty budowlane w zakresie mostowych przejść dla pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 932340,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 932340,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 932340,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowo Usługowe Jacek Michałek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8621561638
7.3.3) Ulica: ul. Gęsia 27/6
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-719
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 93234000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zgodnie z postanowieniami SWZ i umowy Wykonawca zobowiązany jest wykonać całość przedmiotu umowy w terminie do 10 tygodni od dnia zawarcia umowy.Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej podany w pkt 8.3.) niniejszego ogłoszenia to 70 dni. Formularz ogłoszenia nie przewiduje podania okresu realizacji w tygodniach.
| 2022-10-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |