Wykonanie prac budowlanych i instalacyjnych w zakresie remontu łazienki na I p. oraz pionów wodno-kanalizacyjnych wraz z podejściami (przez 3 kondygnacje) Pawilonu A SZPZOZ im. Dzieci Warszawy

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00412834
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00412834/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-27 11:20
Lokalizacja
Dziekanów Leśny, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2f90938c-4879-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
1181349898
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychRoboty budowlane w zakresie łazienek

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00412834 z dnia 2022-10-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac budowlanych i instalacyjnych w zakresie remontu łazienki na
I p. oraz pionów wodno-kanalizacyjnych wraz z podejściami (przez 3 kondygnacje) Pawilonu A SZPZOZ im. Dzieci Warszawy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291210

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marii Konopnickiej 65

1.5.2.) Miejscowość: Dziekanów Leśny

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 227657121

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@szpitaldziekanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpitaldziekanow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://szpitaldziekanow.logintrade.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie prac budowlanych i instalacyjnych w zakresie remontu łazienki na
I p. oraz pionów wodno-kanalizacyjnych wraz z podejściami (przez 3 kondygnacje) Pawilonu A SZPZOZ im. Dzieci Warszawy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f90938c-4879-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00412834

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00384377/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ/31/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

łazienki na I piętrze oraz pionów wodno-kanalizacyjnych wraz z podejściami (przez 3 kondygnacje) Pawilonu A SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym. Szczegółowy zakres prac określono w załączniku nr 2 Opis przedmiotu zamówienia oraz w Przedmiarze robót – załącznik nr 8.
Wprowadzono wymóg odbycia wizji lokalnej. W takim przypadku złożenie oferty bez odbycia wizji lokalnej skutkuje odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 p.z.p. W celu umówienia wizji lokalnej należy kontaktować się z osobami wyznaczonymi do komunikowania się z Wykonawcami – Pracownicy Działu Techniczno - Eksploatacyjnego - tel.: 22 76 57 110 i 22 76 57 397 od pon. – pt. w godzinach 8:00-15:00.
Termin wizji lokalnej: 10.10 – 25.10.2022 r. od pon. – pt. w godzinach 8:00-15:00
Informacje w zakresie zasad realizacji przedmiotu zamówienia, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ - projektowane postanowienia umowy
w sprawie zamówienia publicznego.

Stosownie do dyspozycji art. 95 ust. 1 ustawy PZP, Zamawiający wymaga zatrudnienia przez
wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, których wykonanie polega
na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. –
Kodeks pracy (Dz. U. z 2020 r. poz. 1320, z późn. zm.).
Za czynności polegające na wykonywaniu pracy w sposób określony w przepisach ustawy
z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy Zamawiający uznaje: czynności polegające na bezpośrednim(fizycznym) wykonywaniu robót budowlanych określonych w dokumentacji
i bezpośrednio związane z realizacją przedmiotu zamówienia.
Wymaganie to nie dotyczy czynności związanych z pełnieniem samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie oraz dostawców materiałów i urządzeń.
Sposób kontroli i weryfikacji zatrudnienia uregulowano w projektowanych postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 256 ust. ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych Zamawiający – SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym unieważnia przedmiotowe postępowanie.
Uzasadnienie faktyczne: Wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione ze względu na istotną zmianę opisu przedmiotu zamówienia (zwiększenie zakresu prac).
2022-10-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane